Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Infosys BPO Poland do końca roku zatrudni 200 osób

0
Podziel się

Firma w lipcu otrzymała zezwolenie na działalność w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Specjalizuje się w usługach dla biznesu z zakresu m.in. finansów i księgowości i obsługi procesów logistycznych.

Krystian Bestry, dyrektor zarządzający Infosys BPO Europe
Krystian Bestry, dyrektor zarządzający Infosys BPO Europe
bEruVyid

Spółka Infosys BPO Poland świadcząca nowoczesne usługi dla biznesu do końca tego roku zatrudni w swoim łódzkim centrum kolejnych 200 osób. W firmie pracuje obecnie w Łodzi już ponad 1700 osób.

Infosys BPO Poland specjalizuje się w usługach dla biznesu z zakresu m.in. finansów i księgowości, obsługi procesów logistycznych, zarządzania bazami danych. Łódzkie Centrum świadczy usługi na rzecz klientów zewnętrznych.

Firma w lipcu otrzymała zezwolenie na działalność w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, zgodnie z którym do września 2015 r. ma zatrudnić co najmniej 260 nowych pracowników.

bEruVyif

Obecnie spółka zapowiedziała, że już do końca bieżącego roku zatrudni 200 nowych osób. W związku z tym podpisała umowę na wynajęcie dodatkowych 2200 m kw. powierzchni biurowej w kompleksie Infosys Green Horizon. Firma zajmuje już niemal połowę z 33 tys. m kw. całkowitej powierzchni biurowej obiektu.

Spółka poszukuje zarówno finansistów, księgowych, ekspertów od rachunkowości, zakupów czy logistyki, jak i specjalistów zajmujących się zarządzaniem bazami danych czy obsługą procesów i wdrożeniem projektów z obszaru SAP. Jak zapowiadają jej przedstawiciele, na zatrudnienie mogą liczyć zarówno specjaliści z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, jak i osoby, które dopiero wchodzą na rynek pracy.

_ Infosys dynamicznie rozwija portfolio zarówno obsługiwanych marek, jak i usług, które świadczy i coraz silniej pozycjonuje swoją ofertę również wśród potencjalnych klientów na polskim rynku. Rezultatem szybkiego wzrostu centrum, jest intensyfikacja procesów rekrutacyjnych. Do końca tego roku powiększymy nasz zespół o 200 nowych pracowników _ - zapowiada dyrektor zarządzający Infosys BPO Europe, Krystian Bestry.

Infosys BPO Poland działa w Łodzi od października 2007 roku, kiedy przejął - działające w tym mieście - Europejskie Centrum Usług Księgowych Philips. To jeden z największych przedstawicieli branży nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. W tej chwili łódzkie centrum zatrudnia ponad 1,7 tys. osób i jest największą jednostką Infosys poza granicami Indii, świadczącą m.in. usługi BPO dla 28 krajów świata.

bEruVyil

Polska spółka należy do Infosys BPO Ldt., globalnego dostawcy zintegrowanych usług doradztwa biznesowego i technologicznego, outsourcingu i IT. Koncern zatrudnia ponad 149 tys. osób w 65 biurach oraz 74 centrach rozwoju, zlokalizowanych m.in. w USA, Indiach, Chinach, Australii, Japonii, na Bliskim Wschodzie, w Kanadzie oraz w Europie. Łączny przychód grupy w roku 2012 wyniósł ponad 6,9 mld dol.

Czytaj więcej w Money.pl
Firmy zainwestowały 85,8 mld zł w strefach ekonomicznych Pod koniec 2012 r. najwięcej miejsc pracy przybyło w strefie mieleckiej, słupskiej i krakowskiej. Zatrudnienie spadło natomiast w strefie pomorskiej, suwalskiej i starachowickiej.
Tysiąc nowych miejsc pracy w Katowicach W pierwszym półroczu br. Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE) spodziewa się ok. 15 nowych projektów inwestycyjnych o łącznej wartości ponad 300 mln zł.
Oni najlepiej przyciągają inwestorów Wykorzystują do tego strony internetowe, aktywność w social media, a także innowacje i strategie w obszarze marketingu internetowego.
bEruVyiG
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)