Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
ING Życie i ING OFE zmieniają nazwy na Nationale-Nederlanden

ING Życie i ING OFE zmieniają nazwy na Nationale-Nederlanden

Fot. ING Życie

Wcześniej segment związany z ubezpieczeniami i inwestycjami został wydzielony i przekształcony na Grupę NN notowaną od połowy 2014 roku na parkiecie w Amsterdamie. Stąd zmiany nazw, które zaczną obowiązywać od 20 lipca.

Jak ocenia Marta Maszewska-Danielewicz, dyrektor do spraw komunikacji, zmiana podyktowana jest też pozytywnym postrzeganiem marki - Nationale-Nederlanden kojarzone jest przez polskich klientów jako globalna, stabilna firma z profesjonalnymi agentami i ma ekspercki wizerunek w zakresie finansów osobistych - przekonuje.

Co istotne dla klientów zmiany są czysto wizerunkowe i wszystkie umowy, zobowiązania i bieżąca obsługa pozostają bez zmian. Nie zmienią się też dane teleadresowe służące do kontaktu z firmą. Proces obejmie również spółkę ING Usługi Finansowe S.A., która od lipca będzie nazywała Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A.

- Dotychczas konsekwentnie budowaliśmy naszą markę koncentrując się na ochronie życia i zdrowia naszych klientów. Naszą intencją jest dalsze przekazywanie Polakom wiedzy i uwrażliwianie ich na temat potrzeby dbania o własne zdrowie, życie oraz dawanie poczucia bezpiecznej przyszłości dla siebie i najbliższych – podsumowuje Marta Maszewska-Danielewicz.

Czytaj więcej w Money.pl
Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
slavix
79.162.203.* 2015-03-25 09:38
Czy nie jest to ta grupa, która zarobiła miliardy na naszych przekupnych politykach robiących takie dobre interesy w przeszłości w PZU?
jaś
212.106.31.* 2015-03-25 08:19
A czy to nie jest tak że nowy podmiot i preferencyjne podatki Co parę latek zmieniają logo nazwę itd.
A swoją drogą TP SA czy Orange pewnie też niedługo będzie zmieniać nazwę czy logo bo do Francuzów trzeba kasę wyprowadzić Dziwny kraj ta nasza RP
Rutyniarz
89.67.249.* 2015-03-25 06:41
Cofneli się 20 lat na zad. Tak się wtedy nazywali
Zobacz więcej komentarzy (61)