Notowania

inwestycje budowlane
31.05.2013 14:46

Inter-System i Elektromontaż Rz. dokończą budowę Forum Muzyki we Wrocławiu

Oferta konsorcjum wygrała w przetargu ogłoszonym przez spółkę Wrocławskie Inwestycje z czeską firmą OHL ZS i Budimeksem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(http://www.inter-system.com.pl)
Małgorzata Nowara, prezes Inter-System

Inter-System i Elektromontaż Rzeszów dokończą budowę Forum Muzyki za 243 mln zł. * *Poprzednim wykonawcą inwestycji był Mostostal Warszawa. Konsorcjum odstąpiło od budowy w październiku 2012 roku i pozostawiło budynek w stanie surowym otwartym.

Jedynym kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty była cena - informuje spółka Wrocławskie Inwestycje. Konsorcjum firm Przedsiębiorstwo Budowlane Inter-System oraz Elektromontaż Rzeszów wygrało z czeską firmą OHL ZS i Budimeksem.

Nowy wykonawca ma dokończyć roboty montażowo-budowlane, wyposażyć budynek Narodowego Forum Muzyki, wykończyć parking podziemny i zagospodarować teren Placu Wolności, na którym inwestycja powstaje.

Czytaj więcej w Money.pl
Erbud rozbuduje Centrum Kliniczne we Wrocławiu Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach projektu: „Ponadregionalne Centrum Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu – Przylądek Nadziei "
Rafako i Mostostal wybudują blok elektrowni w Jaworznie KIO oddaliła odwołania przegranych w przetargu na blok w Jaworznie. - _ Inwestycja będzie mieć pozytywny wpływ na całą branżę budowlaną _ - uważa szef resortu skarbu.
Rusza budowa nowego centrum we Wrocławiu W budynku o powierzchni 800 m kw., oprócz zaplecza laboratoryjnego i sal szkoleniowych, mieścić się będą także pomieszczenia administracyjne. Wartość inwestycji to 6 mln zł.
Tagi: inwestycje budowlane, budowa, business news, prosto z firm
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz