Notowania

mieszkania w polsce
25.09.2014 11:00

J.W. Construction ocenia swoje wyniki

- Notujemy rosnący poziom sprzedaży mieszkań spółki, który wzrósł o 26 proc. w porównaniu do analogicznego okresu w 2013 roku - powiedziała Money.pl Małgorzata Szwarc-Sroka dyrektor pionu ekonomicznego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(J.W. Construction)

Spółka wprowadziła do oferty III etap projektu Bliska Wola przy ul. Kasprzaka w Warszawie. Do sprzedaży oddano 146 z 291 lokali z tego etapu. - W kolejnych etapach oddamy kolejno 479, 527 i 733 lokale o 21 185 m2, 24 200 m2 i 33 000 m2 - zdradzają władze spółki.

- _ Notujemy obecnie satysfakcjonujący, rosnący poziom sprzedaży mieszkań, który wzrósł o 26 proc. w porównaniu do analogicznego okresu w 2013 roku. W tym roku było to 496 lokali, a rok wcześniej 394 lokali _ - powiedziała Money.pl Małgorzata Szwarc-Sroka dyrektor pionu ekonomicznego oraz dyrektor biura ds. relacji inwestorskich spółki.

Jak przyznaje, istotnym czynnikiem stymulującym sprzedaż był program MdM. - _ Sprzyja nam również niska inflacja i umiarkowany, realny wzrost zarobków, a także niski poziom stóp procentowych, które zwiększają dostępność finansowania hipotecznego i obniżają jego bieżący koszt, tym samym pozytywnie przekładając się na popyt na mieszkania _ - dodała.

Akcje J.W. Construction w ostatnim roku

Spółka poinformowała także, że we wrześniu kończy się budowa Rezydencji Redłowo-Gdynia. Zespół pięciu czterokondygnacyjnych budynków obejmuje 52 lokalne o powierzchni od 38 do 96 m kw.

Czytaj więcej w Money.pl
Atal buduje na wyspie w centrum Wrocławia Za metr mieszkania w budynkach, które zostaną wzniesione nieopodal Rynku, trzeba zapłacić...
Polskie LNG ujawnia wyniki testów gazoportu Inwestycja w terminal w Świnoujściu weszła w najważniejszą fazę realizacyjną, zarówno pod kątem budowy, jak i przygotowania do eksploatacji.
Dyrektor Velux Polska: Wolę konkurować na jakość Szef duńskiego giganta w Polsce przekonuje, że w sporze z Fakro, którym ponownie zajmuje się KE, Velux ma czyste ręce.
Budowlance grozi fala plajt i plaga rozgrzebanych budów Money.pl rozmawia z Dariuszem Blocherem, prezesem Budimeksu.
Tagi: mieszkania w polsce, j.w. construction, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prosto z firm, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz