Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Sebastian Gawłowski
|

Lords of the Fallen 2: CI Games zacznie produkcję gry w czwartym kwartale

0
Podziel się:

Największe wydatki na produkcję gry CI Games poniesie od drugiego kwartału przyszłego roku.

Lords of the Fallen 2: CI Games zacznie produkcję gry w czwartym kwartale
(CI Games/materiały prasowe)

Największe wydatki na produkcję gry CI Games poniesie od drugiego kwartału przyszłego roku. Spółka chce poszerzyć grono odbiorców tego tytułu.

CI Games rozpocznie prace deweloperskie przy drugiej części gry "Lords of the Fallen" w czwartym kwartale, poinformował prezes Marek Tymiński.

- W czwartym kwartale projekt "Lords of the Fallen 2" wyjdzie z fazy koncepcyjnej do produkcji. Z kolei największe wydatki na produkcję tej gry poniesiemy od drugiego kwartału przyszłego roku. Chcemy poszerzyć grono odbiorców tego tytułu. Dlatego w drugiej części stawiamy na rozbudowaną fabułę. Zdajemy sobie sprawę, że w pierwszej części mogłoby być z tym lepiej, więc atutem kontynuacji tego tytułu ma być m.in. "story", a także rozbudowany system walki. Chcemy tym wnieść powiew świeżości w gry RPG - powiedział Tymiński w rozmowie z ISBnews.

W ramach przygotowań do "Lords of the Fallen 2" doszło do zmian w ekipie odpowiedzialnej za nową produkcję CI Games. Producent wykonawczy pierwszej części gry - Tomasz Gop - nie będzie uczestniczył w pracach nad kontynuacją gry.

- Jesteśmy wdzięczni za jego wkład, ale mamy różne wizje w kwestii rozwoju serii i Tomasz nie będzie dalej uczestniczył w rozwoju CI Games. Za to nad rozbudową fabuły czuwał będzie Jess Lebouw, który był wcześniej producentem "Guild Wars". Kolejny doświadczony człowiek z branży - Paul Robinson - został szefem kreatywnym całego studia - wskazał prezes CI Games.

Notowania tygodniowe akcji CI Games

Dodał, że CI Games jedzie na targi Gamescom w sierpniu z optymizmem.

- Po bardzo dobrym odbiorze "Snajper Ghost Warrior 3" na E3, teraz pokażemy grę graczom. Liczymy na duże zainteresowanie, mamy największe stoisko w historii. Zapowiadaliśmy wcześniej, że umowy dystrybucyjne chcemy sfinalizować do późnej jesieni. Może się to dokonać wcześniej, ale według harmonogramu mamy jeszcze sporo czasu - podsumował Tymiński.

CI Games, dawniej City Interactive, to producent i dystrybutor gier komputerowych.

business news
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)