Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Lubawa uszyje namioty dla wojska

0
Podziel się:

Wartość nowego kontraktu spółki to ponad 16,7 miliona złotych.

Marcin Kubica, prezes Lubawy
Marcin Kubica, prezes Lubawy (Lubawa S.A.)
bEISmryZ

Spółka Lubawa wygrała ważny przetarg o wartości ponad 16,7 miliona złotych. Będzie szyć namioty.

Jak podaje spółka, przedmiotem przetargu było 800 sztuk namiotów NS-97, które trafią do Inspektoratu Uzbrojenia MON. Zgłoszona przez Lubawę oferta spełniła wszystkie wytyczne zamawiającego i została oceniona na maksymalną liczbę punktów.

_ - Wygrane postępowanie na dostawę namiotów NS-97 to duży sukces. To był dla Lubawy bardzo ważny przetarg, opiewający na dużą kwotę, dlatego jestem szczególnie zadowolony z korzystnego dla nas rozstrzygnięcia - _ mówi Marcin Kubica, prezes Lubawy, cytowany w informacji spółki.

bEISmrzb

W produkcji namiotów poza Lubawą, udział będzie miała też jej spółka zależna - Effect System - oferująca usługi druku wielkoformatowego.

Na początku marca Lubawa poinformowała z kolei o powołaniu spółki zależnej w USA. Głównym zadaniem nowego podmiotu ma być sprzedaż i promocja wyrobów Lubawy na amerykańskim rynku produktów dla służb mundurowych i systemów zabezpieczeń.

- _ Nie mamy wątpliwości, że nasza oferta jest atrakcyjna dla amerykańskiego odbiorcy. Pozytywne sygnały z USA dochodziły nas jeszcze przed zawiązaniem tam formalnych struktur, czego przykładem może być zrealizowany niedawno kontrakt na sprzedaż naszych systemów kamuflażu amerykańskiemu Departamentowi Obrony, opiewający na blisko milion dolarów - _ podkreślił Marcin Kubica.

Czytaj więcej w Money.pl

bEISmrzh
bEISmrzC
business news
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)