Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
15.04.2015 15:16

mBank zaoferuje specjalne rachunki dla użytkowników Allegro

W ubiegłym roku ban sfinalizował współpracę z Orange.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Lukasz Piecyk/REPORTER)

mBank i Allegro podpisały długoterminową umowę, polegającą na oferowaniu produktów bankowych klientom serwisu.

W ramach nowego modelu strategicznego partnerstwa, mBank zaoferuje użytkownikom serwisu Allegro specjalne rachunki indywidualne i firmowe.

"mBank pozostaje aktywnym graczem w zakresie akwizycji klientów. Do tej pory wspieraliśmy tradycyjne formy współpracy, m.in. w ramach programu partnerskiego, z którego korzysta już ponad 8 tys. firm. W ubiegłym roku sfinalizowaliśmy współpracę z Orange, udostępniając klientom operatora mobilną ofertę finansową. Projekt ten był wyrazem rozwoju strategii współpracy z partnerami zewnętrznymi w modelu white label, czyli udostępnienia im infrastruktury i rozwiązań banku. Obecna współpraca z Allegro to nowy model strategicznego aliansu, nieangażujący partnera w procesy bankowe" - powiedział wiceprezes mBanku ds. bankowości detalicznej Cezary Kocik, cytowany w komunikacie.

Produkty mBanku będą oferowane klientom indywidualnym w różnych częściach serwisu Allegro, w postaci bannerów z kontekstową reklamą, a także w mailingach oraz newsletterach. Klienci firmowi zobaczą ofertę głównie w sekcji zarządzania kontem Allegro.

mBank (dawniej BRE Bank) należy do czołówki uniwersalnych banków komercyjnych w Polsce. Strategicznym akcjonariuszem mBanku jest niemiecki Commerzbank. Bank jest notowany na GPW w 1992 roku. Aktywa razem banku wyniosły 117,98 mld zł na koniec 2014 r.

Grupa MIH Allegro to lider branży e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej, grupa firm zarządzających 75 serwisami w ponad 20 krajach. W Polsce grupa od lat działa na rynku serwisów transakcyjnych jako operator platformy Allegro.pl, a także ostatnio w ramach Citeam.pl.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, finanse, bankowość, mbk, business news, giełda, wiadomości, gospodarka, manager, prosto z firm, giełda na żywo, banki
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz