Notowania

telekomunikacja
02.07.2015 09:54

Midas przeniósł kredyt z Aliora do Pekao

Spółka spłaciła przedterminowo 150 mln zł kredytu w Alior Banku, refinansując go kredytem w Pekao.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter Poland)

Midas przedterminowo spłacił całość kredytu inwestycyjnego w wysokości 150 mln zł udzielonego przez Alior Bank, podała spółka. Kredyt refinansowany został aneksem do umowy z Bankiem Pekao.

"W nawiązaniu do raportu o zawarciu przez Midas S.A. i Alior Bank S.A. umowy o kredyt inwestycyjny w wysokości 150 mln zł na finansowanie rozbudowy sieci stacji przekaźnikowych oraz raportu, dotyczącego aneksu do umowy kredytowej zawartej z Bankiem Polska Kasa Opieki S.A., na mocy którego między innymi zwiększona została kwota kredytu dostępnego w Banku Pekao oraz rozszerzony został cel tego kredytu o refinansowanie kredytu w Alior Banku, zarząd spółki informuje, iż w dniu dzisiejszym otrzymał potwierdzenie z Alior Banku o spłacie w dniu 30 czerwca 2015 roku kredytu" - głosi komunikat.

Umowa przewidywała ostateczną spłatę na dzień 3 kwietnia 2018 roku, podano również.

Notowania tygodniowe akcji Midasa

Midas należy do telekomunikacyjnej grupy miliardera Zygmunta Solorza-Żaka. W skład grupy kapitałowej wchodzą m.in. spółki Centernet, Mobyland i Aero2.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

Tagi: telekomunikacja, peo, alr, mds, business news, giełda, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prosto z firm, giełda na żywo, banki
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz