Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
media w polsce
26.04.2013 11:07

Money.pl najbardziej opiniotwórczym portalem biznesowym w marcu

Portal po raz kolejny został doceniony w rankingu mediów.

Podziel się
Dodaj komentarz

Według badania Instytutu Monitorowania Mediów, Money.pl po raz kolejny został najbardziej opiniotwórczym serwisem ekonomicznym w polskim internecie. Instytut przeanalizował publikacje w marcu i na ich podstawie stworzył ranking.

- _ Przygotowujemy dla Was nie tylko najświeższe informacje, ale także autorskie analizy, raporty, wywiady, komentarze, które tworzy kilkudziesięcioosobowy zespół profesjonalnych dziennikarzy i analityków rynkowych - mówi Tomasz Bonek, redaktor naczelny Grupy Money.pl. - Bezustannie pracujemy nad rozwojem serwisu oraz podnoszeniem jakości publikacji. I co najważniejsze: tworzymy takie medium, jakie sami chcielibyśmy czytać. _

Money.pl ustawicznie się rozwija, jednak niezmienne pozostaje główne motto, którym kieruje się redakcja już od 13 lat: być blisko kieszeni Czytelników, ostrzegać o zmianach, które mogą uszczuplić portfele oraz doradzać, jak rozsądnie gospodarować oszczędnościami. Niezmiernie duży nacisk Money.pl kładzie także na dostarczanie wiedzy i narzędzi inwestorom giełdowym.

Znakiem jakości Money.pl są również profesjonalne i niezależne rankingi produktów finansowych, czy sklepów internetowych, które ułatwiają w codziennym życiu dokonywanie racjonalnych wyborów.

Redakcja Money.pl dziękuje za okazane zaufanie - zarówno koleżankom i kolegom dziennikarzom, którzy chętnie publikacje portalu cytują, jak i wszystkim Czytelnikom, którzy licznie na łamy Money.pl codziennie zaglądają.

Tagi: media w polsce, opiniotwórcze media, business news, wiadomości, gospodarka, manager, prosto z firm, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz