Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Najnowsza gra Vivid Games wyróżniona przez Apple

0
Podziel się:

- Jest zbyt wcześnie żeby mówić o szczegółowych wynikach sprzedaży, ale są one zadowalające i będą widoczne już w raporcie za drugi kwartał - zapowiada prezes Remigiusz Kościelny.

bESUgoSt

Najnowsza gra spółki notowanej na NewConnect - Godfire: Rise of Prometheus - znajduje się w czołówce sprzedaży w Apple App Store. - _ Drugi raz z rzędu nasza gra otrzymała ten tytuł _ - podkreśla Remigiusz Kościelny (na zdjęciu), prezes Vivid Games.

- _ Jest zbyt wcześnie żeby mówić o szczegółowych wynikach sprzedaży, ale są one zadowalające i będą widoczne już w raporcie za drugi kwartał _ - zapowiada prezes Remigiusz Kościelny.

W pierwszym kwartale bieżącego roku Vivid Games zanotował ponad 94-procentowy wzrost sprzedaży i 107-procentowy wzrost zysku netto. Było to odpowiednio 2,76 mln zł i 0,37 mln zł.

bESUgoSv

Finał prac nad Godfire: Rise of Prometheus oznacza również początek prac nad nowym dużym tytułem. - _ Rozpoczęliśmy już prace związane z nową produkcją AAA, ale szczegóły na razie pozostaną tajemnicą. Produkt ma trafić do sprzedaży w 2015 roku _ - zdradza prezes.

Apple Editors' Choice to największe wyróżnienie jakie może dostać produkt sprzedawany w App Store. - _ Nie bez znaczenia jest fakt, że gra jest droższa niż jej poprzedniczka i kosztuje 6,99 dol. _ - podkreśla Kościelny. Od kilku dni Godfire zajmuje wysokie pozycje w rankingach gier płatnych oraz najlepiej zarabiających.

Najnowszy tytuł spółki to gra typu action-adventure osadzona w realiach starożytnej Grecji przeznaczona na smartphony i tablety. Miała premierę w Apple App Store 19 czerwca. W III kwartale gra trafi na urządzenia z systemem Android, a w planach jest również wsparcie dla innych platform sprzętowych.

Czytaj więcej w Money.pl

bESUgoSB
bESUgoSW
business news
giełda
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)