Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
13.04.2015 14:24

Netia wprowadza "agresywną" politykę cenową

Nowa strategia bazuje na trzech filarach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Netia, materiały prasowe)
Paweł Szymański, prezes Netia

Netia wprowadza nową ofertę usług telewizyjnych i wirtualnego operatora komórkowego MVNO, poinformowali przedstawiciele operatora. "Agresywna" oferta cenowa ma przyciągać do Netii nowych klientów.

,,Nowa oferta bazuje na trzech filarach - 'Giganagrywarce', która umożliwia rejestrowanie programów TV na 148 kanałach jednocześnie na nielimitowanej przestrzeni dysku sieciowego i jest odpowiedzią na potrzeby klientów elastycznej możliwości oglądania programów, agresywnej polityce cenowej nowej oferty i nowej ofercie MVNO. Rynek usług jest obecnie retencyjny, co oznacza że odbiera się klientów konkurencji i taki cel ma nasza nowa propozycja" - powiedzieli przedstawiciele Netii podczas prezentacji usługi.

Jak podano, nagrane programy przechowywane są maksymalnie przez 180 dni od daty nagrania. Każdy nowy abonent, który podpisze umowę z dostawcą, przez pierwsze 6 miesięcy płaci 1 zł miesięcznie za TV. Dodatkowo, przez pierwszy miesiąc może za darmo testować nową usługę nagrywania. Z kolei usługa MVNO to możliwość zakupu usługi mobilnego telefonu z abonamentem.

Rozwiązanie technologiczne, które umożliwiło operatorowi zaoferować usługę ,,Giganagrywarki" dostarczyła firma Arris - jeden z największych dostawców technologii telewizyjnych na świecie.

W ocenie Netii, rozwiązanie ma potencjał do rozwijania poziomu zaawansowania usług uznawanych za tradycyjnie, jak chociażby nagrywanie, a także budowania nowych modeli biznesowych dla operatora TV.

Na początku lutego Netia zawarła z P4 - operatorem sieci Play - umowę o współpracy, na mocy której spółki z grupy Netia będą świadczyć klientom szeroki zakres usług mobilnych i nowych pakietów. Część nowych usług jest już wprowadzana do oferty, kolejne będą pojawiać się systematycznie do końca roku.

Netia S.A. to największy niezależny operator usług telefonii stacjonarnej w Polsce, a także dostawca usług dostępu do internetu.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, net, business news, giełda, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, prosto z firm, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz