Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nie będzie Invest Banku. Zamiast tego...

0
Podziel się:

Powstanie Plus Bank, który będzie współpracował z Polkomtelem.

Nie będzie Invest Banku. Zamiast tego...
(Adam Guz/REPORTER)

Należąca do grupy kapitałowej Zygmunta Solorza-Żaka (na zdjęciu) spółka poinformowała o zmianie nazwy na Plus Bank. Od 6 grudnia taka właśnie nazwa widnieje w rejestrze KRS - informuje firma w komunikacie. Zapowiada też zmiany w ofercie.

Jakie? Jeszcze nie wiadomo. Natomiast do powstania nowych usług bankowych ma przyczynić się fakt, że od pierwszego kwartału przyszłego roku Plus Bank będzie współpracował z Polkomtelem - operatorem sieci komórkowej Plus, a także z Cyfrowym Polsatem, czyli najważniejszymi spółkami z grupy kapitałowej Solorza-Żaka.

Trwają już przygotowania do zmiany elementów graficznych banku. Inaczej urządzone zostaną też wnętrza placówek.

Tydzień temu pojawiły się nieoficjalne doniesienia medialne, że Polkomtel przejmie Invest Bank. Spółka zdementowała te informacje. _ Jak dotychczas Polkomtel zarejestrował w Urzędzie Patentowym RP znaki handlowe Plus Bank, Plus Bank 24 i Plus Bank Partner. Na podstawie umów komercyjnych Invest Bank SA będzie miał możliwość korzystania z powyższych znaków, a Polkomtel już w niedługim czasie, zaoferowania nowoczesnych usług bankowych swoim klientom _ - sprostowała wtedy spółka.

Czytaj więcej w Money.pl

business news
wiadmomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)