Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
alior bank
17.12.2013 06:38

Nowa usługa w Alior Banku. E-przelew nowej generacji

PayU Express powstał dzięki powiązaniu konta PayU z rachunkiem bankowym. Aby dokonać płatności w w sieci, wystarczy zalogować się do konta PayU, następnie kliknąć płacę, a transakcja zostanie zrealizowana.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Alior Bank)
Wojciech Sobieraj, prezes zarządu Alior Banku.

Usługa PayU Express pozwala zrealizować płatność za zakupy internetowe jednym kliknięciem. Dokonywanie płatności z wykorzystaniem środków zgromadzonych na rachunku bankowym jest możliwe w kilka sekund, bez konieczności logowania do systemu bankowości internetowej banku. Nową usługę uruchomił Alior Bank.

PayU Express powstał dzięki powiązaniu konta PayU z rachunkiem bankowym. Alior Bank i Alior Sync są pierwszymi bankami w Polsce, które wprowadziły tę usługę.

Aby dokonać płatności w Internecie, wystarczy zalogować się do konta PayU, następnie kliknąć _ płacę _, a transakcja zostanie natychmiast zrealizowana. Tradycyjny e-przelew, który wymaga wielu kliknięć został dla wygody użytkowników maksymalnie uproszczony i skrócony do jednego kliknięcia. Bank przekazuje PayU informacje pozwalające na realizację płatności oraz na uruchomienie usługi na prośbę klienta.

– _ Realizacja płatności powinna być maksymalnie prosta i szybka, aby kupujący nie musiał poświęcać na nią zbyt wiele czasu. Dlatego stworzyliśmy PayU Express _ – mówi Wojciech Czajkowski, dyrektor zarządzający PayU SA.

Z uługi PayU Express mogą już korzystać klienci Alior Banku.

– _ W ramach usługi łączymy rachunek bankowy z kontem PayU. Dzięki temu, podczas kolejnych zakupów, klienci mogą za nie zapłacić zlecając przelew jednym kliknięciem. Transakcje wykonane tą metodą obciążają bezpośrednio konto bankowe wskazane przez użytkownika, bez konieczności logowania się do bankowości internetowej _ – mówi Celina Waleśkiewicz z Alior Banku.

E-przelew to obecnie najpopularniejsza metoda płatności wykorzystywana przez polskich internautów. Korzysta z niej ponad 80 proc. płacących online. Pod tym względem nasz rynek jest wyjątkowy - w większości państw dominują płatności kartowe.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: alior bank, business news, wiadmomości, gospodarka, manager, prosto z firm
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz