Notowania

business news
05.12.2013 10:50

Obligacje spółki Work Service są już na Catalyst

Firma chce przejmować kolejne spółki z branży.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Work Service S.A.)

Warte 55 milionów złotych obligacje firmy Work Service weszły do obrotu na rynku Catalyst. Kierowana przez Tomasza Hanczarka (na zdjęciu) spółka chce przejmować inne podmioty z branży.

Spółka Work Service przydzieliła obligacje inwestorom w ramach prowadzone programu emisji papierów dłużnych o łącznej wartości do 100 milionów złotych. Obligacje z ostatniej emisji to papiery trzyletnie, które mają zostać wykupione na początku października 2016 roku.

Work Service potrzebuje pieniędzy na realizację swojej strategii, która w dużej mierze opiera się na przejęciach innych spółek z branży. Ostatnio firma podpisała umowę przedwstępną zakupu spółki Work Express.

Work Express działa od 2004 roku. Firma jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Jej przychody za rok 2012 wyniosły 146 milionów złotych. Specjalizuje się w rekrutowaniu Polaków do pracy za granicą, koordynując zatrudnienie kilku tysięcy osób w Polsce, Belgii, Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii, a niebawem także na rynkach skandynawskich. Zgodę na transakcję musi jeszcze wyrazić UOKiK.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: business news, manager, prosto z firm
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz