Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Obligacje spółki Work Service są już na Catalyst

0
Podziel się:

Firma chce przejmować kolejne spółki z branży.

Obligacje spółki Work Service są już na Catalyst
(Work Service S.A.)

Warte 55 milionów złotych obligacje firmy Work Service weszły do obrotu na rynku Catalyst. Kierowana przez Tomasza Hanczarka (na zdjęciu) spółka chce przejmować inne podmioty z branży.

Spółka Work Service przydzieliła obligacje inwestorom w ramach prowadzone programu emisji papierów dłużnych o łącznej wartości do 100 milionów złotych. Obligacje z ostatniej emisji to papiery trzyletnie, które mają zostać wykupione na początku października 2016 roku.

Work Service potrzebuje pieniędzy na realizację swojej strategii, która w dużej mierze opiera się na przejęciach innych spółek z branży. Ostatnio firma podpisała umowę przedwstępną zakupu spółki Work Express.

Work Express działa od 2004 roku. Firma jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Jej przychody za rok 2012 wyniosły 146 milionów złotych. Specjalizuje się w rekrutowaniu Polaków do pracy za granicą, koordynując zatrudnienie kilku tysięcy osób w Polsce, Belgii, Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii, a niebawem także na rynkach skandynawskich. Zgodę na transakcję musi jeszcze wyrazić UOKiK.

Czytaj więcej w Money.pl

business news
manager
prosto z firm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)