Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
27.03.2015 17:22

Odcinek S8 pod Warszawą zbuduje Intercor

Za rozbudowę drogi krajowej nr 8 do parametrów drogi ekspresowej firma dostanie 437 mln zł.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter Poland)

Oferta Przedsiębiorstwa Usług Technicznych Intercor, warta 436,65 mln zł brutto, została uznana za najkorzystniejszą w postępowaniu na kontynuację projektowania i rozbudowy drogi krajowej nr 8.

Umowa obejmuje kontynuację projektowania i rozbudowy drogi krajowej nr 8 do parametrów drogi ekspresowej na odcinku od węzła z drogą wojewódzką nr 579 w Radziejowicach do węzła "Paszków" z drogą wojewódzką nr 721 w Wolicy - zadanie II, podała GDDKiA.

Zadanie II dotyczy odcinka Przeszkoda-Paszków o długości około 11,6 km. Wszyscy oferenci zadeklarowali wcześniej 10 lat gwarancji i 31-miesięczny termin wykonania inwestycji.

Zakres inwestycji (razem z zadaniem I na odcinek Radziejowice-Przeszkoda) przewiduje m.in. budowę drogi ekspresowej posiadającej 2 jezdnie po 3 pasy ruchu, czterech węzłów: Żabia Wola, Siestrzeń, Młochów i Nadarzyn, 13 wiaduktów i 3 mostów. W Radziejowicach pod Mszczonowem przebudowany odcinek połączy się z już istniejącą S8.

Tagi: budownictwo, business news, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prosto z firm, gospodarka polska, najważniejsze
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz