Notowania

business news
19.01.2015 12:13

Orbis podpisał umowę franczyzy na hotel w Gdańsku

Nowy hotel zaoferuje 120 pokoi i tym samym znajdzie się w globalnych systemach rezerwacji, dystrybucji i sprzedaży grupy Accor i Orbis.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Orbis SA)
Ireneusz Węgłowski, wiceprezes Grupy Orbis.

Spółka Orbis S.A. podpisała kolejną umowę franczyzy. Do sieci ibis budget dołączy nowobudowany hotel w centrum Gdańska. Hotel rozpocznie działalność w drugiej połowie 2017 roku. Inwestorem jest Four Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Nowy hotel zaoferuje 120 pokoi i tym samym znajdzie się w globalnych systemach rezerwacji, dystrybucji i sprzedaży grupy Accor i Orbis.

_ _ Ibis budget Gdańsk będzie kolejnym hotelem marki Accor i tym samym poszerzy ofertę Grupy Hotelowej Orbis w tym mieście. Rozpoznawalna marka oraz szeroki zakres wsparcia, jaki oferuje swoim franczyzobiorcom Orbis, przekonały Inwestora do współpracy z naszą siecią _ – _powiedziała Małgorzata Morek, Dyrektor ds. Rozwoju Franczyzy Orbis S.A.

_ _

W Europie marka ibis _ budget _ jest liderem w segmencie budżetowym. Posiada 521 hoteli w 16 krajach.

Zobacz akcje Orbisu w ostatnich trzech miesiącach:

Obecnie w strukturze Grupy Orbis funkcjonuje 68 hoteli (w tym 52 własne, 1 w dzierżawie, 3 w zarządzaniu oraz 12 franczyzowych), które zlokalizowane są w 32 dużych miastach i miejscowościach wypoczynkowych w Polsce, na Litwie oraz na Łotwie.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: business news, wiadmomości, gospodarka, prosto z firm
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz