Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Orbis przejmuje hotel na Litwie

0
Podziel się:

Hotel ibis Styles Wilno dołączy w lipcu do Grupy Hotelowej Orbis.

Gilles Clavie, prezes Orbis SA
Gilles Clavie, prezes Orbis SA (Orbis S.A.)

Hotel ibis Styles Wilno dołączy do Grupy Hotelowej Orbis w lipcu 2015 roku i będzie pierwszym hotelem tej marki w stolicy Litwy, podała spółka.

- Wybraliśmy znaną, międzynarodową sieć, dzięki której nasz hotel będzie mógł skorzystać z kanałów rezerwacji, programu lojalnościowego, narzędzi sprzedaży i marketingu oraz ze wsparcia udzielonego przez Accor i Orbis. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie sukcesem dla obu stron - powiedział prezes Grupy Modus, która jest właścicielem hotelu Jonas Jokstys, cytowany w komunikacie

ibis Styles Wilno jest hotelem trzygwiazdkowym, oferuje 92 pokoje, restaurację i 3 sale wielofunkcyjne. Jest dogodnie zlokalizowany, w odległości 5 km od lotniska. Hotelem zarządza spółka Kreta Ltd, należąca do Grupy Modus, podano również.

ibis Styles jest marką ekonomiczną i designerską, oferującą pakiet all-inclusive. Hotele tej marki położone są w centrach miast. Sieć obejmuje 233 hotele w 22 państwach.

Notowania tygodniowe akcji Orbisu

Hotele grupy Orbis działają pod markami należącymi do Accor: Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis budget i ibis Styles, a także pod polską marką Orbis Hotels, oferując usługi w standardach od pięciu do jednej gwiazdki. W 2014 r. spółka odnotowała 708 mln zł skonsolidowanych przychodów.

Czytaj więcej w Money.pl

business news
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)