Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Packlink rozpoczyna ekspansję w Polsce

0
Podziel się:

Jesteśmy czwartym rynkiem, po Hiszpanii, Niemczech i Francji, na którym działa pośrednik przesyłek kurierskich.

Packlink rozpoczyna ekspansję w Polsce
(Packlink.pl)

Lider hiszpańskiego rynku pośredników przesyłek kurierskich rozpoczął działalność w Polsce. Packlink.pl to czwarta - po Hiszpanii, Niemczech i Francji - odsłona platformy internetowej, oferującej porównywanie, wybór oraz zamawianie usług kurierskich u najlepszych krajowych i międzynarodowych przewoźników, umożliwiając zaoszczędzenie do 70 proc. standardowej kwoty zlecenia.

Od początku kwietnia pod adresem www.packlink.pl funkcjonuje narzędzie online, umożliwiające porównywanie cen oraz zamawianie przesyłek każdego typu w kraju i za granicą. Polska jest czwartym rynkiem, po Hiszpanii, Niemczech i Francji, w którym funkcjonuje platforma. Serwis pozwala na korzystanie z oferty 7 firm przewozowych (DHL, DPD, K-EX, UPS TNT, GLS, InPost)
, działających na terenie Polski.

_ - Naszym celem jest zdobycie pozycji globalnego lidera wśród pośredników przesyłek kurierskich - _mówi Ben Askew-Renaut, prezes Zarządu i współzałożyciel Packlink.com

_ - Chcemy to osiągnąć dzięki sprawdzonemu już modelowi biznesowemu, potężnemu zapleczu IT oraz najlepszym praktykom we współpracy z największymi operatorami w branży. Dzięki kooperacji z tymi samymi przewoźnikami w innych krajach oferujemy najlepsze ceny na przesyłki kurierskie w Polsce, szczególnie te międzynarodowe - _dodaje Ben Askew-Renaut.

Główną przewagą konkurencyjną Packlink.pl jest kompleksowa realizacja każdego zamówienia od momentu jego złożenia, przez nadanie przesyłki i jej śledzenie (w ramach jednej platformy), aż po odbiór paczki w wyznaczonym terminie i miejscu. Ponadto, aby złożyć zlecenie nie trzeba być zarejestrowanym.

Serwis wyróżnia się wysoką jakością świadczonych usług oraz współpracą z najlepszymi firmami kurierskimi, co gwarantuje jakość doręczeń. Tym samym użytkownik może korzystać z porównywarki packlink.pl bez konieczności wychodzenia z domu czy oczekiwania na poczcie. W przypadku pytań czy niejasności do dyspozycji użytkowników jest kontakt z konsultantami poprzez telefon, czat oraz email. Odpowiedzi na poszczególne pytania uzyskiwane są w czasie rzeczywistym, zaś w przypadku emaila jeszcze tego samego dnia. Każde złożone zlecenie jest śledzone bezpośrednio z poziomu serwisu, jak również za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Packlink.pl oferuje proste procedury zamówień oraz preferencyjne ceny przesyłek zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Serwis umożliwia zaoszczędzenie od 20 do 70 proc. standardowej kwoty zlecenia zarówno dla przesyłek krajowych,jak i międzynarodowych. Ponadto, korzystając z rozwiązania, użytkownik oszczędza aż połowę czasu w porównaniu do tradycyjnych form składania zamówień.

_ - Stworzyliśmy bardzo proste w obsłudze narzędzie porównujące usługi kurierskie, w celu zapewnienia możliwości wysłania szybkich i tanich przesyłek. Często nawet taniej niż na poczcie. Bez względu na to czy mają to być dokumenty doręczane w tym samym mieście czy też paczka do krewnych w USA - _mówi Filip Goździewicz, dyrektor zarządzający Packlink.pl

Packlink.pl jest polską odsłoną międzynarodowej platformy online, umożliwiającą porównywanie oraz zamawianie usług kurierskich, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Współpracuje z wiodącymi krajowymi przewoźnikami, oferując ich usługi firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientom indywidualnym. Dzięki temu, zyskują możliwość zaoszczędzenia od 20 do 70 proc. kosztów w porównaniu do standardowej kwoty zlecenia.

Czytaj więcej w Money.pl

business news
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)