Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
deweloperzy
23.01.2014 11:21

Panattoni Europe przedłuża umowy najmu. Z kim?

Najemcy, którzy pozostaną w dotychczasowych lokalizacjach, to Knauf Industries Polska zajmujący ponad 10 000 m² we Wrocławiu i firma Diera, która wynajmuje blisko 3 800 m² w Błoniu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(panattoni.pl)
Na zdj. Robert Dobrzycki

Najemcy, którzy pozostaną w dotychczasowych lokalizacjach, to Knauf Industries Polska zajmujący ponad 10 000 m² we Wrocławiu i firma Diera, która wynajmuje blisko 3 800 m² w Błoniu - czytamy w komunikacie firmy, której prezesem oraz partnerem zarządzającym na region Europy Środkowej jest Robert Dobrzycki.

- _ Na przełomie roku klienci Panattoni Europe przedłużyli umowy najmu na łączną powierzchnię 13 800 m² w dwóch cieszących się popularnością lokalizacjach: Panattoni Park Wrocław II i Panattoni Park Błonie II - _ informuje deweloper.

W Panatttoni Park Wrocław II na ponad 10 000 m² pozostanie firma Knauf Industries Polska - producent opakowań styropianowych, kształtek, płyt izolacyjnych oraz elementów wtryskiwanych z tworzyw sztucznych. Zajmowany przez niego park znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 i autostradowej abwodnicy Wrocławia. Składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni ponad 60 000 m².

Drugim najemcą, który przedłużył umowę z deweloperem jest firma Diera zajmująca się spedycją drogową, lotniczą i morską. Najemca pozostanie na blisko 3 800 m² w Panattoni Park Błonie II - kompleksie dystrybucyjnym, który oferuje ponad 48 000 m². Park położony jest w II strefie rynku warszawskiego.

Panattoni Europe obecnie realizuje w Polsce i w Czechach ponad 343 000 m², w tym obiekt dla Castorama Polska o powierzchni 50 tys. m², obiekt BTS dla firmy Polaris o powierzchni 33 tys.m², czy BTS w Kutnie. Od 2005 roku, czyli od początku istnienia Panattoni w Europie Środkowej, deweloper wybudował ponad 1,9 miliona m² powierzchni przemysłowej.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: deweloperzy, panattoni europe, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, prosto z firm, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz