Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Panattoni Europe startuje z budową w Łodzi

0
Podziel się:

Trwa powiększanie powierzchni Panattoni Park Łódź East - czytamy w komunikacie firmy.

Na zdj. Robert Dobrzycki
Na zdj. Robert Dobrzycki (panattoni.pl)

Trwa powiększanie powierzchni _ Panattoni Park Łódź East _ - czytamy w komunikacie firmy, której prezesem oraz partnerem zarządzającym na region Europy Środkowej jest Robert Dobrzycki.

Panattoni Europe przystąpiła do realizacji IV etapu rozbudowy _ Panattoni Park Łódź East _. Budowanych jest 8 300 m², które zostały już wynajęte. Jednym z nowych najemców jest zajmująca się outsourcingiem CERI International Sp. z o.o., która za pośrednictwem firmy doradczej Litwiniuk Property wynajęła 3 050 m².

Na terenie parku wciąż trwa budowa 11 300 m² dla firmy TERG-Mediaexpert, specjalizującej się w dystrybucji produktów RTV, AGD oraz multimediów. Po ukończeniu IV etapu, centrum będzie składać się z czterech obiektów o łącznej powierzchni blisko 163 000 m².

Panattoni Europe obecnie realizuje w Polsce i w Czechach ponad 343 000 m², w tym obiekt dla Castorama Polska o powierzchni 50 tys. m², obiekt BTS dla firmy Polaris o powierzchni 33 tys.m², czy BTS w Kutnie. Od 2005 roku, czyli od początku istnienia Panattoni w Europie Środkowej, deweloper wybudował ponad 1,9 miliona m² powierzchni przemysłowej.

Czytaj więcej w Money.pl

business news
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)