Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PHN sprzedaje prestiżowe przedwojenne wille w Warszawie

0
Podziel się:

Projektem objętych jest 18 willi łącznej wartości około 100 mln zł.

Artur Lebiedziński, prezes PHN
Artur Lebiedziński, prezes PHN (materiały prasowe PHN)
bEEqoAKZ

Polski Holding Nieruchomości zainicjował sprzedaż wyselekcjonowanych nieruchomości z portfela grupy, położonych w najbardziej prestiżowych lokalizacjach w Warszawie. Projektem objętych jest 18 will o łącznej wartości około 100 mln zł - podała spółka.

Oferta skierowana jest do małych i średnich firm, poszukujących siedziby na prestiżowe biuro oraz do osób prywatnych, pragnących nabyć unikalną rezydencję miejską.

- Wychodzimy do klientów z unikalną na warszawskim rynku propozycją zakupu reprezentacyjnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych lokalizacjach: na modnej Saskiej Kępie, dystyngowanym Żoliborzu Oficerskim, klasycznym Starym Mokotowie oraz w zacisznej Kolonii Staszica - powiedział wiceprezes PHN Mateusz Matejewski, cytowany w komunikacie.

bEEqoALb

Wartość wszystkich 18 nieruchomości objętych programem "Prestiżowe lokalizacje - nieruchomości na sprzedaż" wynosi około 100 mln zł. Holding podał, że wszystkie nieruchomości charakteryzują się znakomitą ekspozycją oraz zlokalizowane są nieopodal biznesowego i kulturowego centrum Warszawy. Wzniesione w większości w okresie przedwojennym odznaczają się cenną wartością historyczną. Większość z nich wykorzystywana była do tej pory na siedziby placówek dyplomatycznych oraz rezydencje ambasadorów.

- Przyszłych nabywców otaczamy zindywidualizowaną opieką i dostosowujemy wybraną nieruchomość tak, by spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów - podkreślił Matejewski.

Notowania tygodniowe akcji PHN

PHH stale poprawia efektywność swojego portfela nieruchomości i jednocześnie upłynnia aktywa, które nie pasują do strategii lub przynoszą niewystarczające dochody, zaś uzyskane środki inwestuje w projekty przynoszące wyższą stopę zwrotu. Program dezinwestycji PHN obejmuje w sumie 82 nieruchomości niezwiązane z docelowym profilem działalności grupy, o łącznej wartości ok. 480 mln zł.

bEEqoALh

PHN jest spółką holdingową do której należą m.in.: Warszawski Holding Nieruchomości, Intraco, Budexpo, Dalmor, Agroman i Wrocławskie Centrum Prasowe. PHN zadebiutował na warszawskiej giełdzie w lutym 2013 r.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

bEEqoALC
nieruchomości
business news
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)