Notowania

samsung
19.04.2013 13:02

Pierwszy w Polsce Samsung Brand Store. Czwarty salon w Europie

Flagowy sklep Samsunga będzie czwartym salonem firmy w Europie - po Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech.

Podziel się
Dodaj komentarz
fot. Samsung

W Warszawie otwarty zostanie pierwszy w Polsce Samsung Brand Store. Flagowy sklep Samsunga będzie czwartym salonem firmy w Europie - po Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech. - _ Jest to wyraźny sygnał podkreślający pozycję marki na naszym rynku _ - mówi Maciej Filipkowski, vice president IM Division w Samsung Electronics Polska (na zdjęciu).

Salon zajmie powierzchnię 286 mkw. warszawskiej galerii handlowej Arkadia. Samsung Brand Store to nie tylko zwykły sklep, ale pokazowy salon, gdzie znajdą się urządzenia producenta. To także pierwszy sklep w Polsce, w którym będzie można zapoznać się z flagowym smartfonem Galaxy S IV jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży, którą zaplanowano na 27 kwietnia.

- _ Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że pierwszy sklep firmowy Samsung w Europie Środkowo-Wschodniej został zlokalizowany w Polsce. Jest to wyznacznik kierunku, w którym chcemy podążać - być jak najbliższej naszych konsumentów i wzmacniać pozycję firmy na najważniejszych rynkach regionu _ – mówi Maciej Filipkowski, vice president IM Division w Samsung Electronics Polska (na zdjęciu).

W salonie będą dostępne najnowsze urządzenia mobilne, a także prezentowane zupełnie nowe zastosowania tych znanych już i popularnych sprzętów elektronicznych. Operatorem salonu jest Sferis. Oficjalne otwarcie w piątek 19 kwietnia o 16.00.

Czytaj więcej w Money.pl
Tak zdystansują Samsunga i Apple Lenovo, chiński gigant komputerowów przenośnych w przyszłym roku zostanie największym dostawcą inteligentnych telefonów komórkowych (smartfonów) na rynek chiński
Samsung Galaxy S III mini już jest! Fajny? A oto i kompaktowa wersja flagowego smartfona, Galaxy S III. Działa na Androidzie 4.1 Jelly Bean i ma 4-calowy ekran w technologii Super AMOLED.
Apple kontra Samsung. Tak biją się o patenty Skargami Apple'a o naruszenie zastrzeżonych wzorów zajmują się obecnie sądy w wielu krajach.
Tagi: samsung, business news, prosto z firm
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz