Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Polnord i Waryński mają pozwolenie na drugi etap Stacji Kazimierz

0
Podziel się:

Inwestorzy rozpoczęli sprzedaż tej fazy projektu, w której znajdzie się 111 mieszkań.

Piotr Wesołowski, prezes Polnordu
Piotr Wesołowski, prezes Polnordu (Polnord)

Inwestorzy rozpoczęli sprzedaż tej fazy projektu, w której znajdzie się 111 mieszkań o powierzchni od 35 do 106 m2 oraz 5 lokali usługowych o łącznej powierzchni ponad 602 m2.

Grupa Waryński i Polnord uzyskały prawomocne pozwolenie na budowę drugiego etapu kompleksu Stacja Kazimierz, realizowanego na warszawskiej Woli, podała Grupa Waryński.

"Równocześnie inwestorzy rozpoczęli sprzedaż tej fazy projektu, w której znajdzie się 111 mieszkań o powierzchni od 35 do 106 m2 oraz 5 lokali usługowych o łącznej powierzchni ponad 602 m2. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na IV kw. 2015 r." - czytamy w komunikacie.

Z kolei zakończenie realizacji tej fazy projektu zaplanowano na pierwszy kwartał 2017 r.

Obecnie na ukończeniu jest również budowa pierwszego etapu inwestycji, w którym znajdzie się 179 mieszkań o powierzchni od 27 do 91 m2 oraz 5 lokali handlowo-usługowych. Dotychczas swoich nabywców znalazło już ponad 80% mieszkań.

Docelowo, w ramach całego kompleksu powstanie ok. 650 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 44 tys. m2.

Notowania tygodniowe akcji Polnordu

Grupa Waryński, której głównym akcjonariuszem jest MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, koncentruje się na aktywności deweloperskiej i zarządzaniu nieruchomościami.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Obecnie realizowane są projekty deweloperskie m.in. w: Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i Łodzi.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

nieruchomości
business news
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)