Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
02.04.2015 14:08

Polnord sprzedaje smart hotel. Transakcja w ciągu miesiąca

Spółka planuje kolejne tego typu inwestycje.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Polnord)
Piotr Wesołowski - prezes Polnord

Polnord spodziewa się zawarcia umowy sprzedaży I etapu projektu Smart Aparthotel w Warszawie na 190 tzw. lokali pobytowych w ciągu miesiąca, poinformował prezes Piotr Wesołowski. Spółka rozważa kolejną tego typu inwestycję w Warszawie.

- Mamy pozwolenie na obiekt hotelowy w Wilanowie i klienta - operatora hotelowego - na pierwsze 2 budynki na łącznie 190 lokali. W ciągu miesiąca podpiszemy umowę na sprzedaż obiektu. Sprzedaż I etapu pozwoli na rozpoczynanie kolejnych - powiedział Wesołowski podczas konferencji prasowej.

Prezes wyjaśnił, że obiekty tego rodzaju to pomysł na zagospodarowanie działek, na których nie ma możliwości realizacji inwestycji mieszkaniowych.

- Myślimy o jeszcze jednej lokalizacji na smart hotel w Warszawie - dodał Wesołowski.

Obiekt w Wilanowie docelowo będzie liczył ok. 800 lokali pobytowych, prawdopodobnie w 8 budynkach i w całości będzie przeznaczony na sprzedaż.

Notowania tygodniowe akcji Polnordu

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Obecnie realizowane są projekty deweloperskie m.in. w: Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i Łodzi.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, pnd, business news, giełda, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prosto z firm, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz