Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Prezes CI Games skupuje akcje. Kurs spółki rośnie

0
Podziel się:

Marek Tymiński, prezes CI Games, w ubiegłym tygodniu nabył akcje kierowanej przez siebie spółki za ponad 85 tysięcy złotych.

Prezes CI Games skupuje akcje. Kurs spółki rośnie
(PRTSCR)

Marek Tymiński, prezes CI Games, w ubiegłym tygodniu nabył akcje kierowanej przez siebie spółki za ponad 85 tysięcy złotych. Ta wiadomość, mimo negatywnej rekomendacji wydanej przez analityków, zachęciła do kupowania akcji spółki na GPW.

Z komunikatu CI Games wynika, że dziś do spółki wpłynęło zawiadomienie od jej prezesa Marka Tymińskiego, że w dniach od 20 do 22 listopada kupował on akcje spółki.

  • W dniu 20. listopada nabył 5800 sztuk po średniej cenie zakupu 9,42 złotego
  • W dniu 21. listopada nabył 1500 sztuk po średniej cenie zakupu 9,45 złotego
  • W dniu 22. listopada nabył 1772 sztuki po średniej cenie zakupu 9,38 złotego

Oznacza to, że w ciągu trzech dni ubiegłego tygodnia łącznie zakupił 9072 akcje CI Games (wcześniej City Interactive) za kwotę wynoszącą 85 432,36 złotego.

Aktualny stan posiadania akcji spółki przez Marka Tymińskiego wynosi 6.356.357 akcji. To stanowi 50,25 procent ogólnej liczy akcji i uprawnia do 50,25 procent głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy CI Games.

Wczoraj natomiast negatywną rekomendację dla spółki wystawili analitycy Dr. Kalliwoda Research, którzy - tłumacząc to słabymi fundamentami - jedną akcję CI Games wycenili na 8,40 złotego i zalecili sprzedaż papierów spółki.

Po słabej rekomendacji, akcje CI Games potaniały wczoraj o ponad 3 procent. Dziś, po publikacji wiadomości o transakcjach prezesa, drożeją o około 4,5 procent i tym samym z nawiązką odreagowują wczorajszą przecenę.

Sprawdź, jak dzisiaj radzą sobie akcje CI Games Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

CI Games w trzecim kwartale tego roku zanotowało 1,56 miliona złotych straty netto. W analogicznym okresie ubiegłego roku strata spółki wyniosła natomiast 2,84 mln złotych.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

business news
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)