Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rafał brzoska
24.02.2014 12:12

Prezes Integer.pl inwestuje 5 mln zł

Rafał Brzoska obejmie 20 proc. udziałów w SALESmanago. To jeden z pierwszych w Europie systemów Marketing Automation, który znajduje się aktualnie w Top 12 największych na świecie tego typu platform.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Integer.pl)
na zdj. Rafał Brzoska, prezes grupy Integer.pl

Rafał Brzoska obejmie 20 proc. udziałów w SALESmanago. To jeden z pierwszych w Europie systemów _ Marketing Automation _, który znajduje się aktualnie w Top 12 największych na świecie tego typu platform. _ - Inwestuję prywatnie w przedsięwzięcia, które potencjalnie tworzą efekty synergii dla działalności grupy Integer.pl _- mówi biznesmen.

Według firmy analitycznej Forrester Research, _ Marketing Automation _ jest obecnie najbardziej dynamicznie rosnącym segmentem oprogramowania dla marketingu i sprzedaży. Z kolei firma Sirius Decisions wskazuje, że w 2016 roku z systemów do automatyzacji może korzystać do 50 proc. firm na świecie.

SALESmanago identyfikuje i monitoruje zachowanie klientów na stronie WWW, a następnie tworzy automatyczne dopasowane oferty dostarczane konkretnym osobom przez e-mail, personalizowaną treść na stronie WWW oraz w kanałach sprzedaży bezpośredniej. Z SALESmanago korzysta ponad 1000 firm w całej Europie, wśród których są firmy takie, jak: Getin Bank, Komputronik, Yves Rocher, Deloitte, Rainbow Tours oraz liczna grupa małych i średnich przedsiębiorstw.

_ - Fascynują mnie firmy szybko rosnące, na dynamicznych, perspektywicznych rynkach, posiadające takie produkty w swoim portfolio, które mogą wspierać e-commerce. Nie mam bowiem wątpliwości, że e-commerce jest najbardziej perspektywiczną branżą na świecie - _podkreśla Rafał Brzoska. _ A przede wszystkim, cenię firmy rozwijające unikatowe produkty i konkurujące na rynkach światowych z gigantami bez żadnych kompleksów _ - dodaje.

Rafał Brzoska to założyciel i współwłaściciel spółek z grupy Integer.pl, które rozwijał od początku ich działalności.

Notowania Integer.pl na GPW w ostatnich trzech miesiącach

Rafał Brzoska jest absolwentem wydziału Zarządzania i Marketingu na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Od 12 kwietnia 2006 roku pełni także funkcję prezesa zarządu i dyrektora handlowego w spółce InPost Sp. z o.o.

Czytaj więcej w Money.pl

  • [ ( http://static1.money.pl/i/h/123/m269947.jpg ) ] (http://www.money.pl/gielda/spolka-dnia/artykul/spolka;dnia;wczoraj;akcje;byly;rekordowo;drogie;dzisiaj;juz;mocno;tanieja,239,0,1319919.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Spółka dnia: Wczoraj akcje były rekordowo drogie. Dzisiaj już mocno tanieją
  • [ ( http://static1.money.pl/i/h/173/m269741.jpg ) ] (http://manager.money.pl/ludzie/portrety/artykul/rafal;brzoska;-;wizjoner;uslug;kurierskich;i;pocztowych,187,0,1301947.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Rafał Brzoska - wizjoner usług kurierskich i pocztowych
  • [ ( http://static1.money.pl/i/h/251/m46843.jpg ) ] (http://manager.money.pl/strategie/case_study/artykul/google;bedzie;robic;prognozy;gieldowe,31,0,1467423.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Google będzie robić prognozy giełdowe?
  • [ ( http://static1.money.pl/i/h/97/m115553.jpg ) ] (http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/analitycy;podnosza;wycene;dla;integera;akcje;warte;,141,0,1464973.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Analitycy podnoszą wycenę dla Integera. Akcje warte...
Tagi: rafał brzoska, business news, giełda, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, prosto z firm, giełda na żywo
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz