Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Problemy w Banku Millennium. Już po awarii

0
Podziel się:

Po godzinie 16-tej bank poinformował, że oddziały działają już normalnie.

Joao Bras Jorge, prezes Banku Millennium
Joao Bras Jorge, prezes Banku Millennium (Bank Millennium)

Klienci nie mogli wpłacać i wypłacać pieniędzy w niektórych placówkach Banku Millennium. Jak dowiedzieliśmy się w biurze prasowym, problemy dotyczyły również realizacji przelewów. Po godzinie 16-tej bank poinformował, że wszystkie oddziały działają już normalnie.

Aktualizacja 17:15

- _ Od wczorajszego popołudnia część naszych placówek ma problemy z realizacją podstawowych czynności. Klienci nie mogą wypłacać i wpłacać swoich pieniędzy _ - powiedział w rozmowie z Money.pl rzecznik Banku Millennium, Wojciech Kaczorowski.

Problemy banku dotyczyły nie tylko wpłaty i wypłaty pieniędzy w oddziałach banku. Zakłócenia były również związane z dokonywaniem przelewów. Przedstawiciel spółki zapewniał, że zakłócenia mają charakter błędu technicznego i nie jest to atak hakerów.

- _ Nasi informatycy od rana zajmują się tym problemem. Szacujemy, że do godziny 17-tej błędy zostaną usunięte - _ tłumaczył wcześniej rzecznik spółki.

Trzeba podkreślić, że awaria dotyczyła tylko części oddziałów. Problem nie objął całej sieci banków. Nie ma zakłóceń jeżeli chodzi o wypłatę pieniędzy z bankomatów.

- _ Klienci bez żadnych przeszkód mogą wypłacać swoje pieniądze za pośrednictwem bankomatów _ - poinformował wcześniej rzecznik spółki.

Po godzinie 16-tej poinformowano, że wszystkie placówki banku działają już normalnie.

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Głównym udziałowcem banku jest Banco Comercial Portugues. Bank stanowi centrum Grupy Banku Millennium w skład, której wchodzą: Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski, Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych.

Czytaj więcej w Money.pl

business news
giełda
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)