Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Robyg dostał pozwolenie na kolejny etap osiedla na Bemowie

0
Podziel się:

Planowane rozpoczęcie prac budowlanych nastąpi w lipcu 2015 r., a zakończenie w październiku 2016 r.

Zbigniew Okoński, prezes Robyg
Zbigniew Okoński, prezes Robyg (materiały prasowe)

Grupa Robyg uzyskała pozwolenie na budowę VIII etapu inwestycji Osiedle Kameralne na warszawskim Bemowie, podała spółka. Planowane rozpoczęcie prac budowlanych nastąpi w lipcu 2015 r., a zakończenie w październiku 2016 r.

"Jest to trzeci z kolei realizowany etap projektu. Pozwolenie obejmuje lokale mieszkalne, podziemny parking oraz elementy zagospodarowania terenu. W ramach ósmego etapu inwestycji Osiedle Kameralne na 11 kondygnacjach zostanie wybudowanych 156 lokali i ok. 400 m2 powierzchni usługowej"- czytamy w komunikacie.

Planowane rozpoczęcie prac budowlanych nastąpi w lipcu 2015 r., a zakończenie w październiku 2016 r.

- Uzyskanie pozwolenia na budowę VIII etapu Osiedla Kameralnego - który stanowi trzeci w kolejności etap realizacji projektu - jest efektem wdrażania przyjętej przez zarząd spółki strategii rozwoju polegającej na utrzymywaniu szerokiego portfolio lokali i elastycznego dopasowywania się do potrzeb rynku - powiedział przewodniczący rady nadzorczej Robyga Oscar Kazanelson.

Notowania tygodniowe akcji Robyg

Robyg podkreśla, że dostrzega bardzo duży potencjał rozwojowy warszawskiego Bemowa, o czym świadczą pozostałe inwestycje spółki w tej dzielnicy.

- Wśród nich należy wymienić podpisanie umowy przedwstępnej nabycia trzech działek o łącznej powierzchni ponad 81 tys. m2, które pozwolą na wybudowanie ok. 1650 lokali mieszkalnych i komercyjnych. Należy podkreślić, że - po rozszerzeniu banku ziemi na Bemowie - w ramach Miasteczka Robyg Young City powstanie kompleks liczący ok. 3000 lokali - dodał Kazanelson.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje deweloperskie w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

business news
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)