Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rob
20.07.2015 13:56

Robyg dostał pozwolenie na kolejny etap osiedla na Bemowie

Planowane rozpoczęcie prac budowlanych nastąpi w lipcu 2015 r., a zakończenie w październiku 2016 r.

Podziel się
Dodaj komentarz
(materiały prasowe)
Zbigniew Okoński, prezes Robyg

Grupa Robyg uzyskała pozwolenie na budowę VIII etapu inwestycji Osiedle Kameralne na warszawskim Bemowie, podała spółka. Planowane rozpoczęcie prac budowlanych nastąpi w lipcu 2015 r., a zakończenie w październiku 2016 r.

"Jest to trzeci z kolei realizowany etap projektu. Pozwolenie obejmuje lokale mieszkalne, podziemny parking oraz elementy zagospodarowania terenu. W ramach ósmego etapu inwestycji Osiedle Kameralne na 11 kondygnacjach zostanie wybudowanych 156 lokali i ok. 400 m2 powierzchni usługowej"- czytamy w komunikacie.

Planowane rozpoczęcie prac budowlanych nastąpi w lipcu 2015 r., a zakończenie w październiku 2016 r.

- Uzyskanie pozwolenia na budowę VIII etapu Osiedla Kameralnego - który stanowi trzeci w kolejności etap realizacji projektu - jest efektem wdrażania przyjętej przez zarząd spółki strategii rozwoju polegającej na utrzymywaniu szerokiego portfolio lokali i elastycznego dopasowywania się do potrzeb rynku - powiedział przewodniczący rady nadzorczej Robyga Oscar Kazanelson.

Notowania tygodniowe akcji Robyg

Robyg podkreśla, że dostrzega bardzo duży potencjał rozwojowy warszawskiego Bemowa, o czym świadczą pozostałe inwestycje spółki w tej dzielnicy.

- Wśród nich należy wymienić podpisanie umowy przedwstępnej nabycia trzech działek o łącznej powierzchni ponad 81 tys. m2, które pozwolą na wybudowanie ok. 1650 lokali mieszkalnych i komercyjnych. Należy podkreślić, że - po rozszerzeniu banku ziemi na Bemowie - w ramach Miasteczka Robyg Young City powstanie kompleks liczący ok. 3000 lokali - dodał Kazanelson.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje deweloperskie w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

Tagi: rob, business news, giełda, wiadomości, kraj, gospodarka, prosto z firm, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz