Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rob
08.04.2013 15:30

Robyg będzie budował w warszawskim Wilanowie

Spółka deweloperska Robyg kupiła atrakcyjną działkę w warszawskim Wilanowie. Wartość transakcji sięgnęła 3,5 miliona złotych netto.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Robyg SA)

Spółka deweloperska Robyg kupiła atrakcyjną działkę w warszawskim Wilanowie. Wartość transakcji sięgnęła 3,5 miliona złotych netto.

Jak podał deweloper, nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie zakupionej w 2012 roku działki, na której spółka realizuje inwestycję _ Osiedle Królewskie _. Tym sposobem na całym terenie powstanie łącznie 700 mieszkań.

Robyg zapewnił finansowanie na realizację projektu - podpisano list intencyjny ze spółką NCRE Investment Limited. Zgodnie nim NCRE kupi 49 procent udziałów w spółce Robyg. Projekt będzie finansowany przez kapitał zapewniony przez udziałowców oraz przez finansowanie zewnętrzne zapewnione przez banki.

- _ Nasze doświadczenie pokazuje, że Wilanów to wciąż jedna z najchętniej wybieranych - szczególnie przez młodych warszawiaków - dzielnic. Jesteśmy przekonani, że tak duży potencjał, jaki daje nam dokupienie terenu, pozytywnie wpłynie na wyniki finansowe Grupy w nadchodzących kwartałach _ – mówi Zbigniew Wojciech Okoński, prezes Robyg SA.

Tagi: rob, business news, giełda, wiadomości, gospodarka, manager, prosto z firm, giełda na żywo
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz