Notowania

avans
09.04.2013 12:10

Rośnie sieć marketów Avans

Arkadiusz Tomala, prezes Domexu, podpisał umowę o współpracy z siecią Sferis. Do końca roku w planach jest otwarcie kilkudziesięciu sklepów marki Avans.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Avans)

Spółka Domex, zarządzająca elektromarketami Avans i Media Expert, rozpoczęła współpracę z siecią Sferis. Wspólny potencjał to ponad 750 punktów sprzedaży w całej Polsce. Jakie będą następne kroki? - _ Będziemy skupiać się przede wszystkim na intensywnym rozwoju sieci Avans. Szacujemy, że do końca roku na terenie całej Polski otworzymy kilkadziesiąt sklepów tej marki _- zapewnia Arkadiusz Tomala, prezes Domexu.

- _ Sferis jest dla nas idealnym partnerem do współpracy - przekonuje Arkadiusz Tomala. - Działamy w jednej branży, ale nie jesteśmy dla siebie bezpośrednią konkurencją. Uznaliśmy, że można to wykorzystać podejmując bliższą współpracę _.

Domex posiada 250 marketów pod logo Avans i Media Expert, a także współpracuje z siecią ponad 200 franczyzobiorców. Dodając do tego blisko 300 sklepów i salonów partnerskich Sferis daje to łącznie dostęp do 750 punktów sprzedaży w całej Polsce.

W styczniu za zgodą UOKiK sieć należąca do Domexu powiększyła się o sklepy przejęte od białostockiej spółki Havo. - _ Efekty widoczne są już teraz. Sieć naszej najważniejszej marki Avans powiększyła się w krótkim czasie o 40 marketów w północno-wschodniej Polsce _- mówi prezes.

Czytaj więcej w Money.pl
Inpro podał wyniki sprzedaży mieszkań Notowana na GPW spółka pokazała wzrost w porównaniu do ubiegłego roku.
Tyle pasaży chce mieć Czerwona Torebka Notowana na GPW spółka Czerwona Torebka chce w tym roku uruchomić łącznie 65 nowych pasaży handlowych.
PCC Rokita inwestuje 270 milionów złotych Spółka jest notowana na rynku obligacji Catalyst.
Tagi: avans, business news, manager, prosto z firm
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz