Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aedes
29.08.2013 14:52

Spółka Aedes wybuduje fabrykę w Bytomiu

Firma notowana na New Connect pozyskała właśnie nowy kontrakt.

Podziel się
Dodaj komentarz
(materiały prasowe)

Notowana na New Connect spółka budowlana Aedes SA ma nowy kontrakt. Wykona stan surowy zakładu produkcji materiałów budowlanych w Bytomiu.

Jak poinformowała krakowska spółka, którą kieruje Maciej Targosz (na zdjęciu), wartość umowy to prawie 1,5 miliona złotych netto. Firma ma w jej ramach zrealizować m.in. roboty przygotowawcze, porządkowe, zabezpieczeniowe oraz prace związane z wykonaniem instalacji podposadzkowych, konstrukcji żelbetowych oraz murowych.

Prace budowlane mają trwać 20 tygodni od dnia przekazania przez zleceniodawcę placu budowy. - _ Aktualnie jest to nasz drugi kontrakt w zakresie budownictwa przemysłowego, dzięki któremu również zdobywamy doświadczenie. Należy zaznaczyć, iż to dziedzina branży jest dla nas względnie nowa, a nie wykonywane prace czy stosowane technologie, z którymi zapoznajemy się na bieżąco. Ponadto, krok po kroku wychodzimy poza region Małopolski - _ mówi Maciej Targosz, prezes Aedes S.A.

W drugim kwartale tego roku przychody Aedes S.A. ze sprzedaży wyniosły ponad 12,76 miliona złotych i w porównaniu do analogicznego okresu poprzedniego roku były wyższe o 13,9 procent. Spółka miała w drugim kwartale 63,5 tysiąca złotych zysku netto.

Tagi: aedes, business news, giełda, gospodarka, manager, newconnect, prosto z firm
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz