Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Światowy gigant zatrudnia w Polsce. Kogo potrzebują?

0
Podziel się:

Na początek pracę znajdzie 60 wykształconych specjalistów. Ale to nie koniec.

- Gdańsk był naturalnym wyborem, jeśli chodzi o lokalizację nowego centrum</br> - mówi Piotr Kiszkis, dyrektor polskiego oddziału Staples</br>
- Gdańsk był naturalnym wyborem, jeśli chodzi o lokalizację nowego centrum</br> - mówi Piotr Kiszkis, dyrektor polskiego oddziału Staples</br> (materiały prasowe Staples)

Największy na świecie producent materiałów biurowych, firma Staples, otworzy w Gdańsku Globalne Centrum Kompetencyjne. Na początek potrzebnych będzie do pracy 60 specjalistów znających się na informatyce, w przyszłości firma planuje powiększyć zespół i rozbudowę biura.

Trójmiejskie Centrum Kompetencyjne ma odpowiadać za wdrażanie innowacji i poprawę głównych procesów informatycznych w Staples. Dlatego rekrutacja będzie obejmowała takie stanowiska, jak specjaliści i konsultanci SAP, e-Commerce i inżynierowie telekomunikacji. Biuro będzie ściśle współpracować z europejską siedzibą firmy mieszczącą się w Amsterdamie.

- _ Gdańsk był naturalnym wyborem, jeśli chodzi o lokalizację naszego nowego Centrum, gdyż znajdziemy tu zarówno dobrze wykształconych absolwentów, jak i kadrę wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników przy pracy nad międzynarodowymi projektami w zespołach eksperckich. Czekamy w Staples na energicznych i utalentowanych liderów z wysokim potencjałem _ - powiedział Piotr Kiszkis, dyrektor polskiego oddziału Staples._ _

Staples jest największym na świecie dostawcą i trzecim największym internetowym sprzedawcą detalicznym materiałów biurowych. Firma działa na terenie Ameryki Północnej i Południowej, Europy, Azji, Australii i Nowej Zelandii. Jej główna siedziba znajduje się pod Bostonem.

Czytaj więcej w Money.pl

business news
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)