Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
bankowość mobilna
06.05.2014 13:55

T-Mobile Usługi Bankowe w ciągu roku pozyska ponad 250 tys. klientów

Na początku maja Alior Sync zmienił się w T-Mobile Usługi Bankowe.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Alior Bank)

Alior Bank ocenia, że w ciągu roku w ramach T-Mobile Usługi Bankowe pozyska ponad 250 tys. klientów - poinformował Wojciech Sobieraj, prezes Alior Banku (na zdjęciu).

_ - Pozyskaliśmy 250 tys. w ciągu półtora roku od uruchomienia Alior Sync. Powiedzenie, że chcemy mieć taką samą cyfrę byłoby zachowawcze. W ciągu pierwszego roku będzie tutaj więcej klientów niż w Alior Syncu w ciągu półtora roku _ - powiedział na konferencji Sobieraj.

Miroslav Rakowski, prezes T-Mobile Polska poinformował, że obecnie około jedna trzecia klientów jest wspólnych, czyli korzysta z operatora T-Mobile oraz z usług dawnego Alior Sync.

Alior Bank informował wcześniej, że dzięki współpracy z T-Mobile do końca 2018 roku pozyska około 2 mln nowych klientów. Na początku maja Alior Sync zmienił się w T-Mobile Usługi Bankowe.

_ We wszystkich placówkach T-Mobile będzie można otworzyć rachunek, testujemy dodatkowo 10 punktów obsługi, gdzie będzie można wykonać wszystkie transakcje - powiedział Rakowski. _

Spółki zapowiedziały we wtorek, że w drugiej połowie roku planują uruchomić także ofertę dla małych i średnich firm.

W grudniu 2012 roku bank podpisał z T-Mobile Polska umowę o współpracy, na mocy której T-Mobile będzie świadczył usługi pośrednictwa finansowego.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: bankowość mobilna, alr, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, prosto z firm, banki
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz