Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Vivid Games chce pozyskać 2,5 mln euro

0
Podziel się:

Środki przeznaczone zostaną na realizację nowej strategii, która przewiduje publikację kilku nowych gier.

Vivid Games chce pozyskać 2,5 mln euro
(Jacek Bereźnicki)
bFfnTqbV

Vivid Games chce pozyskać do 2,5 mln euro z oferty publicznej 2 mln akcji serii D. Firma opublikowała dziś memorandum informacyjne w związku z ofertą.

Proces budowy księgi popytu zostanie przeprowadzony 24-25 czerwca. Zapisy na akcje w transzy inwestorów indywidualnych przyjmowane będą od 26 czerwca do 2 lipca.

- Środki zamierzamy przeznaczyć na realizację nowej strategii, która w znaczący sposób przyspieszy wzrost spółki oraz zapewni nam miejsce w czołówce producentów gier mobilnych na świecie - powiedział prezes spółki Remigiusz Kościelny, cytowany w komunikacie.

bFfnTqbX

Strategia Vivid Games przewiduje publikację kilku nowych gier w modelu Free2Play rocznie, w tym dwóch rocznie wyprodukowanych przez firmę, a także gier innych producentów. Spółka chce także zwiększyć obecność w Azji.

- Zamierzamy wykorzystać nasze doświadczenia i umiejętności z zakresu promocji, monetyzacji, relacji biznesowych publikując nie tylko swoje lecz również najlepsze gry produkowane przez zewnętrznych producentów - podkreślił Kościelny.

Vivid Games S.A. działa na rynku gier od 2006 r. Jest jednym z najnowocześniejszych, niezależnych studiów deweloperskich w Europie. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit "Real Boxing". W czerwcu 2012 r. Vivid Games zadebiutował na rynku NewConnect.

bFfnTqcy
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)