Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
nieruchomości
26.06.2015 13:43

Waryński i Polnord sprzedały 80 proc. mieszkań z inwestycji na Woli

Obiekt będzie gotowy na przyjęcie lokatorów w pierwszym kwartale 2016 r.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Polnord)
Piotr Wesołowsk, prezes Polnord

Grupa Waryński i Polnord sprzedały do tej pory ponad 80 proc. mieszkań w realizowanym wspólnie I etapie inwestycji Stacja Kazimierz na Woli w Warszawie, podał Waryński. W obiekcie sfinalizowano już realizację wszystkich kondygnacji oraz rozpoczęto prace wykończeniowe. Obiekt będzie gotowy na przyjęcie lokatorów w pierwszym kwartale 2016 r.

- Projekt realizowany przez nas wspólnie z Grupą Waryński jest jedną z najchętniej wybieranych inwestycji przez naszych klientów. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowego tempa sprzedaży mieszkań i z optymizmem patrzymy w przyszłość - powiedział wiceprezes Polnordu Tomasz Sznajder, cytowany w komunikacie.

Pierwszy etap inwestycji Stacja Kazimierz obejmuje realizację kompleksu budynków o zróżnicowanej wysokości, w których znajdzie się 179 mieszkań o powierzchni od 27 do 91 m2 oraz 5 lokali handlowo-usługowych.

Docelowo, w ramach całego projektu powstanie 680 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 42 tys. m2.

Grupa Waryński, której głównym akcjonariuszem jest MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, koncentruje się na aktywności deweloperskiej i zarządzaniu nieruchomościami.

Notowania tygodniowe akcji Polnord

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Obecnie realizowane są projekty deweloperskie m.in. w: Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i Łodzi.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

Tagi: nieruchomości, pnd, business news, giełda, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prosto z firm, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz