Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pożyczki
17.12.2014 15:38

Właściciel Providenta wchodzi z pożyczkami do internetu

Hapi Pożyczki to nowa marka, którą uruchomiła spółka International Personal Finance Polska.

Podziel się
Dodaj komentarz
(materiały prasowe IPF Polska)
Tomasz Ciechanowski będzie zarządzał Hapi Pożyczkami</br>

Maksymalnie 15 tysięcy złotych pożyczki i raty rozłożone na trzy lata - to oferta Hapi Pożyczek, czyli marki, którą uruchomił w tym tygodniu właściciel Providenta, firma International Personal Finance Polska. To próba zajęcia miejsca w sieci, w której prym wiodą Wonga i Vivus.

Hapi Pożyczki wyróżnia większa kwota, którą można pożyczyć i czas na jej spłatę. Przy pierwszym wniosku o pożyczkę można dostać do 7,5 tysiąca złotych z maksymalnym czasem spłaty do 24 miesięcy. Tymczasem Wonga oferuje maksymalnie 750 złotych na 60 dni, a Vivus - 1450 złotych na 30 dni.

Jeżeli pożyczamy kolejny raz, w Hapi Pożyczkach możemy dostać do 15 tysięcy złotych i spłacić w 36 miesięcznych ratach (Vivus maksymalnie pożycza 3,5 tysiąca złotych i to dopiero przy piątej pożyczce, Wonga niezależnie od tego, który raz pożyczamy, daje maksymalnie 750 złotych).

_ - Naszym celem jest zapewnienie konsumentom jak najszerszego wyboru. Ofertę kierujemy do klientów, którzy oczekują pożyczki internetowej na dobrych warunkach, przejrzystej i w pełni obsługiwanej online - _ przekonuje cytowany w komunikacie Tomasz Ciechanowski, który z ramienia IPF Polska będzie zarządzał Hapi Pożyczkami.

_ Wyróżnia nas ludzki stosunek do pieniędzy _- zapewnia właściciel Hapi Pożyczki na swojej stronie internetowej. Nie oznacza to jednak, że rezygnuje z solidnego oprocentowania. Na przykład pożyczając 1,5 tysiąca złotych i spłacając je przez dwa lata (maksymalna, najmniej opłacalna oferta), będziemy musieli oddać 2827 złotych - wynika z kalkulatora dostępnego na stronie Hapi Pożyczki.

Klienci mają możliwość ustalenia dnia miesiąca, w którym będą spłacali raty. W przypadku decyzji o wcześniejszej spłacie, prowizja i odsetki mają być odpowiednio obniżane.

Właściciel marki, IPF Polska, jest częścią międzynarodowej grupy International Personal Finance, która pod marką Provident oferuje pożyczki konsumenckie w Europie Środkowo-Wschodniej oraz w Meksyku. Dotychczas w Polsce oferował swoje produkty wyłącznie poprzez sieć własnych agentów.

Provident dostarcza_ niewielkich, krótkoterminowych pożyczek, nie wymagających dodatkowych zabezpieczeń, dla 2,6 miliona konsumentów, którzy nie znajdują dla siebie odpowiedniej oferty wśród instytucji finansowych w Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, Meksyku, Rumunii, Litwy oraz Bułgarii _. W 2015 roku Provident rozpocznie działalność na rynku hiszpańskim. IPF jest notowana na londyńskiej i warszawskiej giełdzie, na której zadebiutowała w marcu zeszłego roku.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: pożyczki, provident, business news, wiadmomości, gospodarka, prosto z firm
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz