Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zmiany w Merlin.pl. Nowy prezes, nowa strategia

0
Podziel się:

Tomasz Kowalski zastąpił na stanowisku prezesa zarządu dotychczas pełniącego tę funkcję Ireneusza Kazimierczyka.

Tomasz Kowalski, prezes zarządu Merlin.pl
Tomasz Kowalski, prezes zarządu Merlin.pl (materiały prasowe Merlin.pl)
bEISsGZN

W styczniu nowym prezesem zarządu Merlin.pl został Tomasz Kowalski, zastępując dotychczas pełniącego tę funkcję Ireneusza Kazimierczyka. Pod koniec I kwartału firma zamierza przedstawić nową strategię działań na kolejne lata.

Nowy prezes zarządu Merlin.pl, Tomasz Kowalski, pełnił wcześniej funkcję dyrektora zarządzającego w obszarze handlu i ekspansji w Grupie Handlowej Czerwona Torebka. Od 7 lat w czołowych spółkach handlowych, a od 2013 roku blisko związany z marką Merlin.pl, gdzie doradzał w kwestiach strategicznych, m.in. proponując efektywne rozwiązania łączące sprzedaż online i offline.

_ W 2015 roku spółka będzie m.in. kontynuowała rozwój ogólnopolskiej sieci punktów odbioru, w tym oferujących darmową dostawę. Sieć darmowych punktów dostawy to już niemal 600 lokalizacji w całej Polsce. W najbliższych miesiącach spółka skupi się również na dalszym rozwoju logistyki. Już od wiosny e-sklep będzie korzystał z nowego magazynu zlokalizowanego w Łubnej pod Warszawą _ - czytamy w komunikacie wysłanym przez spółkę.

bEISsGZP

Zobacz akcję Czerwonej Torebki w ostatnich trzech miesiącach:

Merlin.pl należy do Grupy Czerwona Torebka, która jako spółka akcyjna została założona w 2007 r. i stanowi kontynuację działalności prowadzonej przez Mariusza Świtalskiego, głównego akcjonariusza firmy oraz założyciela sieci Eurocash, Biedronka i Żabka.

W grudniu 2012 r. akcje Czerwonej Torebki zadebiutowały na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

bEISsHaq
business news
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)