Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zmiany w zarządzie CTL Logistics

0
Podziel się:

Jarosław Król będzie w spółce odpowiedzialny za logistykę kontraktową.

Jarosław Król
Jarosław Król (ctl logistics)
bEshzDFN

Jarosław Król dołączył do zarządu polskiego oddziału CTL Logistics. Jako ekspert związany od dwudziestu lat z branżą logistyczną, w CTL będzie odpowiedzialny za logistykę kontraktową.

Król w trakcie swojej kariery zajmował najwyższe stanowiska w takich międzynarodowych korporacjach, jak Danone, Tchibo, Gillette i Procter & Gamble. Oprócz Europy Środkowej i Wschodniej, pracował na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Stanach Zjednoczonych. Przed przejściem do CTL Logistics pracował jako Dyrektor Zarządzający w Ceva Logistics, odpowiedzialnym za rynki Skandynawskie. Jest absolwentem transportu i logistyki na Politechnice Warszawskiej.

_ - Biegłość w poruszaniu się po rynkach Europy środkowo-wschodniej i Skandynawii to dzisiaj bezcenne know how dla każdej firmy - _cieszy się ze zmian w zarządzie Jacek Bieczek, prezes CTL Logistics.

bEshzDFP

Jednocześnie z końcem sierpnia po kilku latach pracy spółkę opuścił dotychczasowy dyrektor do spraw operacyjnych i członek zarządu Mariusz Mik. Od początku września jest on dyrektorem zarządzającym na Polskę w firmie FedEx.

Grupa CTL Logistics jest międzynarodowym koncernem logistycznym działającym od 1992 roku na rynku polskim i w krajach europejskich. Oferuje towarowy transport kolejowy, przewozy intermodalne, spedycję, usługi przeładunkowe, doradztwo celne, obsługę i utrzymanie taboru infrastruktury kolejowej oraz usługi na terminalach przeładunkowych.

Czytaj więcej w Money.pl
PEKAES S.A. z nowym dyrektorem operacyjnym Nowy dyrektor będzie współodpowiedzialny za wdrożenie strategii rozwoju spółki.
Inwestorzy doceniają potencjał OT Logistics Zaoferowanych było 150 tysięcy akcji, których cenę emisyjną ustalono na 200 zł za sztukę.
Rosja utrudni działanie zagranicznym firmom Służba Celna Rosji krok swój tłumaczy nieprzejrzystym schematem pracy Stowarzyszenia Międzynarodowych Przewoźników i jego zamkniętym charakterem.
bEshzDGq
business news
manager
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)