Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zwiastun Platige Image do serialu Wikingowie [VIDEO]

0
Podziel się:

Za reżyserię spotu odpowiedzialny jest nominowany w 2002 roku do Oscara Tomasz Bagiński.

Zwiastun Platige Image do serialu Wikingowie [VIDEO]
(PACZOS/FOTONOVA)

Spółka Platige Image przygotowała zwiastun serialu _ Wikingowie _, nadawanego od dziś na amerykańskim kanale History.

Za reżyserię spotu odpowiedzialny jest nominowany w 2002 roku do Oscara Tomasz Bagiński (na zdjęciu), art directorem jest Maciej Jackiewicz. Scenariusz przygotował zespół kanału History.

_ - W przypadku tej czołówki musieliśmy pracować z aktorami i tym co wywarło na mnie największe wrażenie była logistyka przedsięwzięcia - _ powiedział cytowany w komunikacie prasowym Tomasz Bagiński.

Bagiński tłumaczy, że film musiał zostać nakręcony zaledwie w dwie kolejne soboty, w przerwie zdjęć do właściwego serialu.

_ - Jednocześnie w te same dwa dni zdjęciowe trzeba było nakręcić wszystkie pozostałe materiały marketingowe: wywiady z aktorami do making of-ów, zdjęcia promocyjne, zdjęcia 3D, które były częścią internetowej promocji, i jeszcze kilka innych rzeczy. To były dwa zupełnie szalone dni zdjęciowe. To co widać w promo to tylko czubek góry lodowej - _dodaje Bagiński.

Platige Image od 2011 roku notowana jest na NewConnect. W 2013 roku przychody wyniosły 54,4 miliona złotych wobec 45,3 miliona rok wcześniej. Wynik EBIT spadł zaś z 5,4 do 2,3 miliona złotych, z kolei wynik netto z 4,9 miliona do 17 tysięcy.

business news
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)