SEKCJA SPONSOROWANA
LinkedIn

Dlaczego Raiffeisen Brokers

Naszym głównym celem jest stworzenie najlepszych warunków do przeprowadzania transakcji na rynku giełdowym oraz wysoka dbałość o Klienta. Dążymy do tego, by dla każdego inwestora rynek kapitałowy stał się taką samą pasją, jaką jest dla nas. Profesjonalizm naszego zespołu oraz ciągły proces udoskonalania systemów obsługi owocuje przełożeniem naszej misji na funkcjonowanie Domu Maklerskiego.

Dlaczego warto

Nasi Klienci mogą dokonywać transakcji w dowolnym miejscu na świecie za pomocą nowoczesnej i intuicyjnej platformy internetowej R-Broker, oferującej nieograniczony dostęp do rachunku inwestycyjnego przy jednoczesnym bezpieczeństwie i niezawodności oraz przyjaznym serwisie.

Dodatkowo oddajemy do dyspozycji aplikację Notowania Online 3 (NOL3) przeznaczoną do prezentacji w czasie rzeczywistym kwotowań instrumentów notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. NOL3 umożliwia także składanie zleceń kupna/sprzedaży bezpośrednio w tabeli notowań i ich natychmiastowe przekazywanie na rynek. Dodatkowo do aplikacji zostały zaimplementowane narzędzia do analizy technicznej oraz dostęp do serwisu informacyjnego PAP.

Nasza oferta pakietów jest odpowiedzią na szczególne potrzeby Klientów w zależności od stopnia ich aktywności jako inwestorów. Zapraszamy zarówno osoby stawiające pierwsze kroki na giełdzie oraz inwestorów z większym doświadczeniem. Najaktywniejszym oferujemy indywidualną obsługę maklerską z usługą doradztwa inwestycyjnego prowadzoną przez wysokiej klasy specjalistów z dużym doświadczeniem, którzy pomogą w podjęciu kluczowych decyzji inwestycyjnych. By dodatkowo poprawić komfort dokonywania transakcji, udostępniliśmy możliwość połączenia konta osobistego z rachunkiem osobistym. Dzięki niemu w przypadku braku wolnych środków na rachunku inwestycyjnym do realizacji zleceń kupna zostaną wykorzystane środki znajdujące się na koncie osobistym.

Posiadamy bogatą ofertę publikacji dotyczących długookresowej analizy rynku oraz analizy fundamentalnej i technicznej wybranych spółek. Ponadto oferujemy gotowe rozwiązania w postaci portfeli inwestycyjnych. Naszą intencją jest tworzenie możliwie bezpiecznych oraz perspektywicznych portfeli złożonych z liderów branż. Udostępniamy również materiały edukacyjne stworzone specjalnie do systematycznego poszerzania wiedzy o funkcjonowaniu rynku kapitałowego.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób ceniących sobie nowoczesne rozwiązania i wysoką jakość obsługi. Serdecznie zapraszamy!