Notowania

imprezy mistrzowskie
08.02.2014 14:54

Saneczkarstwo: Polki szybkie na treningach

Dobrze spisały się nasze saneczkarki - Ewa Kuls i Natalia Wojtuściszyn - podczas dzisiejszego...

Podziel się
Dodaj komentarz

Dobrze spisały się nasze saneczkarki - Ewa Kuls i Natalia Wojtuściszyn - podczas dzisiejszego treningu na torze Sliding Center Sanki. Najlepsza okazała się wielka faworytka zawodów Natalie Geisenberger, która wygrała obie serie.

Ewa Kuls wypadła zdecydowanie lepiej niż w czwartek. Dzisiaj pokonywała tor w czasie 51.624 i 51.773, dzięki czemu zajęła odpowiednio 10. miejsce w pierwszej serii i 8. w drugiej. Następna Polka - Natalia Wojtuściszyn - była nieco gorsza w pierwszym ślizgu (52.077 i 19. pozycja), lecz w drugim wypadła już dobrze (51.869 i 9. lokata).

Obie serie kolejny raz wygrała wielka faworytka zawodów - Natalie Geisenberger. Zwyciężczyni Pucharu Świata udowodniła, że w Soczi nie ma sobie równych. Żadnej innej zawodniczce nie udało się pokonać toru w czasie poniżej 51 sekund, a Niemka dokonała tego aż czterokrotnie. Dobrą formę zaprezentowały jeszcze Szwajcarka Martina Kocher (2. miejsce; 2. miejsce), Anke Wischnewski (4., 3.) Natalia Khoriewa (5., 5.) i Tatiana Iwanowa (9., 4.)

Gdybyśmy zsumowali oba dzisiejsze czasy, Ewa Kuls uplasowałaby się na 9. lokacie, a Wojtuściszyn na 16.

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz