Notowania

imprezy mistrzowskie
09.02.2014 15:12

Saneczkarstwo: Słabe treningi Polek i biało-czerwonej dwójki

W niedzielę odbyły się kolejne dwa treningi saneczkarek w konkurencji jedynek oraz pierwszy w...

Podziel się
Dodaj komentarz

W niedzielę odbyły się kolejne dwa treningi saneczkarek w konkurencji jedynek oraz pierwszy w konkurencji męskich dwójek. Niestety biało-czerwoni wypadli słabo.

Po wczorajszych dobrych ślizgach Polek dzisiaj przyszły zdecydowanie gorsze. Natalia Wojtuściszyn w pierwszej serii uplasowała się na 18. pozycji, zaś w drugiej - oczko niżej. Jeszcze wolniejsza na torze Sliding Center Sanki była Ewa Kuls, która sklasyfikowana została na 24. i 22. pozycji. Oba treningi kolejny raz zwyciężyła Natalie Geisenberger i to ona będzie główną faworytką do olimpijskiego złota. Nieźle wypadły również Kanadyjka Alex Gough, Rosjanka Jekaterina Baturina czy Szwajcarka Marinna Kocher. W zawodach głównych mocna może być również Tatiana Iwanowa.

Nienajlepiej ścigali się również Patryk Poręba w dwójce z Karolem Mikrutem. Bialo-czerwoni dwukrotnie uplasowali się na 15. pozycji w gronie 19 dwójek. Najlepsi byli Niemcy Tobias Wendl i Tobias Arlt, którzy uzyskali dwa najlepsze czasy. Świetnie wypadli również łotewscy bracia Sicsowie - Andris i Juris oraz austriaccy bracia Lingerowie - Andreas i Wolfgang.

Treningi to nie koniec dzisiejszych saneczkarskich emocji. O 15:25 rozpocznie się 3. seria zawodów głównych w konkurencji męskich jedynek.

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz