Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Andrzej Zwoliński
|

De Vito zgarnął dla BZ WBK 4,3 mld złotych

0
Podziel się:

Bank Zachodni ogłosił wyniki konkursu lokat. Do wzięcia były 2 miliony złotych.

De Vito zgarnął dla BZ WBK 4,3 mld złotych
(kadr z reklamy BZ WBK)

Bank Zachodni ogłosił wyniki konkursu. Do wzięcia były 2 miliony złotych. By je wygrać, od kwietnia klienci banku założyli 90 tysięcy lokat.

Główną nagrodę - 2 mln złotych - wygrała pani Agnieszka z Tychów. Poza tym bank rozdał tysiąc netbooków oraz 10 tysięcy telefonicznych kart pre-paid wartych pół miliona złotych.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba było w określonym czasie założyć w BZ WBK trzymiesięczną lokatę. Bank przewidział trzy stopnie oprocentowania:

  • od 5 000 zł do 49.999 zł - 4,50%
    • od 50.000 zł do 99.999 zł - 5,00%
    • od 100 000 zł - 5,50%

Zależnie od kwot zgromadzonych na lokatach, oraz ich ilości klient banku otrzymywał udziały (losy) uprawniające do udziału w konkursie. Zasada była prosta im wyższe kwoty i liczba lokat tym większe szanse na wygraną.

_ - _**_ _**_ Nie ujawnimy ile udało nam się zgromadzić lokat, ale w zdecydowanej większość były to lokaty na minimalną kwotę 5 tysięcy złotych _ - mówi Piotr Gajdziński rzecznik BZ WBK. _ Rekordowa lokata w konkursie opiewała na 30 mln złotych _. _ Zwyciężczyni założyła jedną lokatę o minimalnej wartości. Pani Agnieszka nie chce się ujawniać, nie planujemy więc specjalnie uroczystego wręczenia głównej nagrody _ - dodaje Gajdziński. Z regulaminu konkursu wynika, że jeśli liczba lokat przekroczy 90 tysięcy to główna nagroda wyniesie 2 mln złotych. Wiadomo więc, że ten poziom przekroczono. Koszt przeprowadzenia konkursu to niespełna 4 mln złotych.

Do wygrania było także 1000 netbooków Amilo Fujitsu Siemens, oraz 10 tysięcy kart pre-paid po 50 złotych każda.

_ Kashana _ czyli De Vito jak lokata

Dany DeVito zyskał popularność dzięki roli brata bliźniaka Arnolda Schwarzeneggera w filmie_ Bliźniacy, _roli adwokata filmie _ Wojna Róż _, oraz człowieka pingwina z _ Powrotu Batmana _. _ Zanim wybraliśmy De Vito, szczegółowo zbadaliśmy popularność kilkunastu innych gwiazd. Zawsze bierzemy pod uwagę najbardziej rozpoznawalne i akceptowane twarze _ - mówi Piotr Gajdziński.

ZOBACZ DE VITO W AKCJI:

BZWBK brał pod uwagę szesnastu najbardziej lubianych gwiazd z Hollywood. Spośród nich to właśnie mierzący 152 cm wzrostu Danny został wytypowany przez respondentów jako najsympatyczniejszy i najbardziej pasujący do lokaty bankowej. Wiadomo, że gaża De Vito dorównywała gażom najlepszych polskich aktorów grających w podobnych produkcjach, a ci inkasują od 500 do 800 tysięcy złotych.

Scenariusz reklamy opierał się na pomyśle, kiedy to DeVito podczas pracy na planie denerwuje się obecnością gwiazdy większej od niego samego. Nie usuwa się jednak na bok, lecz próbuje zwrócić uwagę kamery na siebie. Ową większą gwiazdą była 3-miesięczna lokata z loterią kulminacyjną.

Spot został nakręcony w lutym tego roku, podczas wizyty hollywoodzkiego gwiazdora w Polsce. _ Do współpracy zaprosiliśmy Agencję GPD i Studio filmowe Graffiti _- mówi Gajdziński. Filmiki wyreżyserował Tomasz Konecki, autor takich komedii jak _ Lejdis _, czy _ Testosteron _. DeVito przyleciał do Warszawy z rodziną i przyjaciółmi. Do wycieczek po naszym kraju namawiała go żona Rea, której dziadek pochodził z Polski. Wspólnie zwiedzili Kraków oraz Wieliczkę.

Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)