Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Już wkrótce nowy iPhone 3G S

0
Podziel się:

Ma być przede wszystkim szybszy - nawet dwukrotnie. Dorobił się też nowatorskiej obsługi głosowej.

Już wkrótce nowy iPhone 3G S
(PAP/ITAR-TASS)

**

ac">fot: apple.com[ ( http://static1.money.pl/i/glass.gif ) ] zobacz całą galerię(http://galerie.money.pl/nowy;iphone;3g;s,galeria,2519,0.html)Nowy iPhone nazywa się 3G S - ostatnia litera oznaczenia symbolizuje szybkość (z ang. _ speed). _Bo nowy telefon Apple'a to przede wszystkim prędkość działania.**

Inżynierowie z Apple Inc. zdecydowali, że to będzie główny atut kolejnej wersji jednego z najpopularniejszych telefonów na świecie. Dlatego urządzenie w porównaniu z poprzednim modelem dwa razy szybciej uruchamia aplikacje komunikacyjne, 2,4 raza szybciej wczytuje gry, czy 3,6 raza szybciej przegląda załączniki. W konsekwencji iPhone 3G S jest ponad dwa razy szybszy od poprzednika.Nowy iPhone ma być dwa razy szybszy od swojego poprzednika.
A energia z baterii będzie wystarcza nawet na połowę dłuższą pracę.

Nowy iPhone ma też nawigację z prawdziwego zdarzenia. Poprzedni model śledził tylko trasę na internetowych mapach Google. Ten będzie dodatkowo informował np. o tym, w którą stronę trzeba skręcić na najbliższym zakręcie, by dojechać do celu.

Lepsze parametry będzie miała też kamera telefonu - bo aż 3 megapiksele. Rozwinięty został też system kontroli głosowej. Sprawny i funkcjonalny ma być również system przenoszenia treści między aplikacjami. Przy tych wszystkich wewnętrznych zmianach telefon na zewnątrz pozostanie taki sam jak iPhone 3G.

ZOBACZ TAKŻE:

Kiedy nowy telefon Apple'a pojawi się w Polsce - nie wiadomo. Pewne jest natomiast to, że w Stanach będzie można go kupować od 19 czerwca. Równolegle sprzedaż ruszy także w Kanadzie, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. W USA będzie on kosztował odpowiednio 200 dol. dla wersji 16 GB i 300 dol. dla telefonu z 32 GB.

ZOBACZ PREZENTACJĘ MOŻLIWOŚCI NOWEGO IPHONE'A:

ZOBACZ REKLAMĘ NOWEGO IPHONE'A 3G S:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)