Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
google
22.07.2011 11:27

Nie masz pieniędzy na reklamę? Zadłuż się u Google

Karta kredytowa od amerykańskiego giganta skierowana jest głównie do małych i średnich firm.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ZapTheDingbat/CC/Flickr)

Największa wyszukiwarka na świecie oferuje własną kartę kredytową. Mogą ją otrzymać amerykańskie firmy, które chcą się zareklamować na stronach Google, ale nie mają na to wystarczających funduszy.

Potencjalnych posiadaczy karty może zwabić obietnica konkurencyjnego oprocentowania i brak opłaty rocznej, pisze agencja Reuters.

Produkt skierowany jest głównie do małych i średnich firm, które chciałyby się przebić ze swoją kampanią podczas takich świąt jak walentynki czy Halloween, ale nie mogą sobie na to zwykle pozwolić, mówi Claire Johnson, wiceprezes do spraw światowej sprzedaży internetowej Google.

Google zamierza weryfikować zdolność kredytową klientów samodzielnie, nie zrezygnuje jednak całkowicie z pomocy partnerów finansowych. Nie wiadomo jeszcze jak będzie wyglądać linia kredytowa. Oprócz maksymalnej i minimalnej kwoty kredytu, Google milczy też w kwestii liczby osób, do których będzie skierowana oferta.

Czytaj w Money.pl
Przychody Google rosną. Miliard dolarów z mobile Po zakupie firmy reklamowej AdMob, za którą Google zapłacił 750 milionów dolarów, gigant z Mountain View z usług mobilnych zainkasował ponad miliard.
Znamy najlepszą markę, wygrała 11. raz z rzędu W najnowszym rankingu Interbrand ponownie zwyciężyła Coca-Cola.
Google zmienia zasady reklam. Nazwy firm nie będą zastrzeżone Reklamodawcy z Europy będą mogli pozycjonować się na znaki towarowe, których nie są właścicielami.
Tagi: google, wiadomości, strategie firm, wiadmomości, gospodarka, strategie, case study
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz