Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Rozbieranie, spalanie i zarabianie

Połączenie tych trzech czynności stworzyło nowy trend w gimnastyce: rozbierany aerobik (strip aerobic). Zarabia trener, a striptizerka zrzuca z siebie nie tylko ubrania, ale i zbędne kilogramy.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Połączenie tych trzech czynności stworzyło nowy trend w gimnastyce: rozbierany aerobik (strip aerobic). Zarabia trener, a striptizerka zrzuca z siebie nie tylko ubrania, ale i zbędne kilogramy. *

Inicjatorem ciekawego przedsięwzięcia i jest Jeff Costa - striptizer, choreograf i trener aerobiku z Bostonu, który od 16 lat pracuje w tej branży, m.in. dla Reebok Performance Team of New England. Postanowił połączyć wszystkie swoje umiejętności i stworzyć trening Cardio Striptease łączący ćwiczenia wzmacniające mięśnie z elementami tańca go-go.

„Ten trening pomaga ludziom okryć, że są piękni niezależnie od rozmiaru czy sprawności” – mówi Costa. „Jesteśmy ludźmi, istotami seksualnymi, więc w pokazywaniu ciała nie ma nic złego.”

Każda z uczestniczek kursu rozbiera się w stopniu, który pozwala jej się czuć komfortowo. Większość ludzi jest nieśmiała i zdejmuje podczas zajęć jedynie bluzę lub t-shirt. Jednak, jak na striptiz przystało, bywały osoby, które rozbierały się całkowicie – przy całej grupie lub przed dużym lustrem wyłącznie z udziałem trenera.

„Tutaj nie ma dobrze lub źle wykonanej figury, wszystko jest względne. Jeśli twój obrót wygląda trochę inaczej niż osoby obok to dobrze, bo to twoje ciało wyraża to co robisz ty” – mówi Costa. „Dzięki temu Cardin Striptease trafia do szerszego grona. Kobiety odkrywają z nami tę część siebie, której Opracowane układy choreograficzne pozwalają średnio spalić około 400 kalorii w ciągu godziny zajęć.prawdopodobnie nie były świadome. Widziałem już tyle przemian żon i matek i kobiet grających w życiu inne role. Odżywają jako kobiety.”

Zajęcia podzielone są na dwie części. Podczas pierwszej uczy się i powtarza kroki – podnosi ona ciśnienie. Część druga to przedstawienie – ono z kolei podnosi ciśnienie widzom. Figury tańca erotycznego przeplatane są ćwiczeniami rozciągającymi, spalającymi tłuszcz i wzmacniającymi mięśnie.

„Robimy wszystko aby odciągnąć uwagę ludzi od tego, że się pocą , spalają tłuszcz i kalorie. Wszystko aby ćwiczenia nie były męczarnią” – mówi Costa.

Z nowej formy ćwiczeń korzystają najsłynniejsze gwiazdy, jak: Teri Thatcher, Lucy Liu, Christina Applegate, Jennifer Love Hewitt, a nawet Bob Guiney.( http://static1.money.pl/i/a/116/10100.jpg Jeff Costa ) Kirsten Durst – fanka tej metody, znana jako dziewczyna Spidermana’a, podkreśla, że najważniejsze w tej formie aerobiku jest to, że jest to świetna i legalna forma zabawy.

Biznes się kręci, bo usługa jest nowa na rynku. Czy z ciekawości, czy z potrzeby na zajęcia w szkole Jeffa przychodzą tłumy. Poza tym dotąd znany tylko w branży trener stał się medialną osobowością i sprzedaje swój - z każdym dniem cenniejszy - wizerunek z niemniejszym zyskiem. Sprzedaje płyty DVD w niezbyt wysokiej cenie (około 15 dolarów), ale w dużych ilościach. Zważywszy na intymny charakter ćwiczeń oraz modę na domowy aerobik w USA, sukces był łatwy do przewidzenia.

Carmen Electra i Sheila Kelley polubiły ją tak bardzo, że stworzyły własne zestawy ćwiczeń na DVD "Aerobic striptease", a Sheila prowadzi nawet zajęcia, na których łączy tradycyjny aerobik z tańcem przy rurze. Ośmiotygodniowy kurs kosztuje 450 dolarów.

W Polsce, poza szkołami tańca erotycznego, nie udało mi się dotrzeć do podobnych klubów sportowych, które łączyłyby aerobik ze striptizem.

Tagi: striptiz, strategie firm, manager, strategie, case study
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz