Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
praca
06.07.2010 15:32

15. urodziny Wirtualnej Polski. Serwis oddaje logo w ręce internautów

Podsumowania najlepszych materiałów, konkurs oraz bezpłatne udostępnienie niektórych funkcji serwisu - tak swoje piętnaste urodziny świętuje wp.pl.

Podziel się
Dodaj komentarz

Podsumowania najlepszych materiałów, konkurs oraz bezpłatne udostępnienie niektórych funkcji serwisu - tak swoje piętnaste urodziny świętuje wp.pl.

Do urodzin wprawdzie zostało ponad 90 dni, ale serwis już świętuje. Właśnie ruszył urodzinowy site portalu, w którym znajdują się podsumowania najlepszych materiałów w serwisie, przedstawienie załogi, najlepszych zdjęć oraz celebrytów.

Wystartowaliśmy specjalnie wcześniej, po to by dać czas internautom na przygotowanie konkursowych prac. Mamy teraz sezon wakacyjny, więc przyspieszenie działań wynika wyłącznie z kwestii taktyczno-strategicznych - wyjaśnia Katarzyna Halicka, specjalista ds. PR Wirtualnej Polski. - W tej chwili skupiamy się na promocji konkursu. Na stronie głównej pod logo WP znajduje się już informacja, która przekierowuje na urodzinową stronę.

To na razie jedyna forma promocji urodzinowej strony. Halicka zapewnia jednak, że site będzie również reklamowany w innych serwisach WP.pl.

Pierwszy etap konkursu startuje 5 lipca. Użytkownicy mogą zgłaszać swoje projekty do połowy sierpnia. Następnie jury konkursu wyłoni sześć prac, z których, w drugim etapie, internauci wybiorą zwycięzcę. Najlepsze logo pojawi się 1 października na stronie głównej Wirtualnej Polski.

Staraliśmy się podsumować ostatnie piętnaście lat w typowo internetowy sposób – mówi Tomasz Bączek, Kierownik Działu Marketingu WP – Robimy to z przymrużeniem oka, na wesoło, zależy nam bowiem na dobrej zabawie w atmosferze święta, jakim są dla nas urodziny WP.

W ramach urodzinowych podsumowań Wirtualna Polska udostępniła również bezpłatnie dla wszystkich usługę "Wkręt", która umożliwia fikcyjne zamieszczenie na stronie głównej wp.pl spreparowanej informacji.

To nasz taki mały prezent dla użytkowników. Rozważamy również udostępnienie innych płatnych funkcji, na czas urodzin, za darmo - dodaje Katarzyna Halicka.

Tagi: praca, polski, serwis, strona, projekt, portal, marketing, konkurs, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz