Notowania

rosja
08.04.2009 01:00

200 milionów użytkowników Facebooka!

Facebook osiągnął wczoraj kolejny kamień milowy notując rejestrację 200-milionowego użytkownika.

Podziel się
Dodaj komentarz

Facebook osiągnął wczoraj kolejny kamień milowy notując rejestrację 200-milionowego użytkownika.

Tak szybkie przekroczenie magicznej granicy 200 milionów użytkowników nie może dziwić w przypadku serwisu, w którym aktualnie codziennie przybywa prawie milion nowych kont. Założonemu w 2004 roku przez Marka Zuckerberga portalowi udało się wspiąć na szczyt popularności, a dzięki platformie Facebook Connect każdego dnia wychodzi on poza ramy facebook.com i dociera do jeszcze szerszego grona internautów. W ten sposób społeczność Facebooka jest już liczniejsza niż cała Brazylia, Japonia, czy nawet Rosja!

Warto zauważyć, że informację o złamaniu bariery 100 milionów podaliśmy w ostatnich dniach sierpnia ubiegłego roku. To oznacza, że pozyskanie 100 milionów nowych kont zajęło Facebookowi niespełna 8 miesięcy.

Z tej okazji Facebook przygotował specjalne miejsce, w którym użytkownicy mogą dzielić się swoimi historiami i przemyśleniami na temat wpływu serwisu na ich życie osobiste. Dodatkowo poszerzono asortyment wirtualnych prezentów dostępnych w sklepie Facebooka, z których dochód zostanie przeznaczony na którąś z 16 organizacji charytatywnych, współpracujących z serwisem.

Tagi: rosja, szczyt, japonia, marka, użytkownicy, facebook, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz