Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

50 tys. iPhone'ów sprzedanych w 1 dzień

0
Podziel się:

Vodafone jest czwartym brytyjskim operatorem, który wprowadził do swojej oferty iPhone'a. W czwartek, w ciągu pierwszych 24 godzin od uruchomienia sprzedaży, zakupiono 50 tys. urządzeń - donosi The Independent.

50 tys. iPhone'ów sprzedanych w 1 dzień

Dla porównania warto tylko wspomnieć, że jest to o 30 tys. sztuk więcej, niż wynik sprzedaży Nexus One od Google w ciągu całego debiutanckiego tygodnia, o czym pisaliśmy kilka dni temu.

Jest to nadspodziewanie dobry rezultat, biorąc pod uwagę fakt, że na Wyspach iPhone'a można już od dawna zakupić w sieci O2 (umowa z Apple na wyłączną sprzedaż iPhone wygasła z końcem 2009 roku), a także w Orange oraz Tesco. Przedstawiciele Vodafone w rozmowie z The Independent zwracają również uwagę na stopień przywiązania klientów.

Już wcześniej mówiło się, że brak iPhone'a w ofercie może spowodować gwałtowny odpływ klientów. Jak się okazało, wśród operatorów oferujących urządzenia Apple znalazło się miejsce dla kolejnego gracza, który chce rywalizować z konkurencją atrakcyjnymi pakietami abonamentowymi.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)