Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
serwis
04.08.2009 14:12

AdAction rozpoczyna współpracę z Artegence

AdAction Network, tematyczna sieć reklamowa dla graczy tworzona przez firmę AdAction, rozpoczęła współpracę z Artegence. Należące do Artegence serwisy Gamintor, Jabler i Skizo wejdą w skład sieci i powiększą jej portfolio.

Podziel się
Dodaj komentarz

**

AdAction Network, tematyczna sieć reklamowa dla graczy stworzona przez firmę AdAction, rozpoczęła współpracę z Artegence. Należące do Artegence serwisy Gamintor, Jabler i Skizo wejdą w skład sieci i powiększą jej portfolio.**

Artegence jest właścicielem trzech serwisów, które dołączyły do sieci tematycznej AdAction Network. Gaminator to serwis społecznościowy dla graczy, a jednocześnie encyklopedia gier i baza materiałów wideo. Jabler skierowany jest do osób zainteresowanych grami na telefony komórkowe. Natomiast Skizo to portal poświęcony przenośnym konsolom do grania, gdzie można znaleźć nowości, galerie oraz forum.

- Cieszymy się z tej współpracy, bo z jednej strony wszystkie trzy serwisy są bardzo wartościowe, a z drugiej firma, która nimi zarządza, wiele razy udowadniała, że doskonale zna się na budowaniu i rozwoju tego typu projektów. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie bardzo owocna - mówi Adam Semik, dyrektor sprzedaży AdAction.

Zawarta umowa ma charakter wyłączności agencyjnej.

Tagi: serwis, sieci, strona, telefon, portal, umowa, sieć, sprzedaży, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz